ساکت الهامی سرمربی تراکتورسازی تبریز:دو پنالتی برای ما نگرفت و پنالتی آنها هم پنالتی نبود!وقت‌کشی دروازبان پارس عامل پیروزی بود!

شناسه خبر: 25545
تاریخ انتشار: 09 اسفند 1398

سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: داوران را حلال نمی‌کنم چون در بدترین شرایط ممکن تیم من را از شرایط مسابقه خارج کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از جم، ساکت الهامی پس از شکست مقابل پارس‌جنوبی جم اظهار داشت: کیفیت فنی بازی جای صحبت ندارد چون تحت الشعاع داور بود. دو پنالتی برای ما نگرفت و پنالتی آنها هم پنالتی نبود. نمی دانم با من مشکل دارند؟ با زنوزی مشکل دارند؟ از همه هواداران عذرخواهی می کنم اما نمی توان کاری کرد.

سرمربی تیم تراکتور عنوان کرد: می‌گویند گربه دستش به گوشت نمی‌رسد و می‌گوید بو می‌دهد اما کدام گوشت، گوشتی وجود ندارد. جز اینکه از مردم آذربایجان عذرخواهی کنم کاری نمی‌توانم کنم. توان ما همین است. بچه‌ها زحمت کشیدند. دست تک‌تک آنها رامی‌بوسم اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

الهامی در مورد اینکه تراکتور با بازیکنانی که دارد آنطور که باید بازی نکرد، گفت: تیم ما خیلی خوب کار کرد؛ به جز ۳۰ دقیقه اول که بازی متعادل بود. بعد از دقیقه ۳۰ به بازی سوار شدیم. موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که تبدیل به گل نشد. از بچه‌های تیم راضی هستم.

وی ادامه داد: دیدید که دروازه‌بان تیم حریف چقدر وقت‌کشی کرد. داوران را حلال نمی‌کنم چون در بدترین شرایط ممکن تیم من را از شرایط مسابقه خارج کردند. هر چه هم اتفاق بیفتد، عواقبش را نمی‌پذیرم. نه این دنیا و نه در آن دنیا داور را نمی‌بخشم.

وی در مورد اینکه آیا درخشش دروازه‌بان پارس جنوبی به پیروزی این تیم کمک کرد،‌ اظهار داشت: درخشش‌اش نه اما وقت‌کشی آن عامل پیروزی بود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.