بهتاش بالاخره توجه پتر چک را جلب کرد (عکس)

شناسه خبر: 25741
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1399

دروازه بان اسطوره ای اهل جمهوری چک به یکی از پست های بازیگر سریال پایتخت واکنش نشان داد.

در سریال پایتخت که سالهاست یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی برای مردم ایران به شمار می رود، ردپای فوتبال هم دیده می شود. فصل ششم این سریال در حالی در ۱۵ قسمت پخش شد که یکی از شخصیت ها با نام بهتاش فریبا در این فصل نقش دروازه بان تیم نساجی قائمشهر را بازی می کند و در یک بازی مقابل پرسپولیس به صورت تصادفی شانس بازی و درخشش پیدا کرد.

 

صحنه های بازی بهتاش در برابر پرسپولیس که دقیقا در روز بازی تیم های پرسپولیس و نساجی در لیگ نوزدهم فیلمبرداری شده و با جلوه های ویژه تصویر او به جای علیرضا حقیقی (دروازه بان اصلی نساجی) قرار داده شده، توجه زیادی را جلب کرد و پس از پخش در قالب سریال، به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست می شود.

 

اما شب گذشته اتفاقی بسیار جالب در این زمینه و در همان فضای مجازی رخ داد. در سریال پایتخت کاراکتر بهتاش فریبا به دلیل ضربه ای که به سرش وارد شده یک کلاه شبیه پتر چک بر سر دارد و دائما خودش را با لقب پتر چک ایران صدا می زند. در صحنه های دیدار مقابل پرسپولیس هم او با همین شکل و شمایل واکنش هایی درخشان نشان می دهد و ستاره زمین لقب می گیرد. حالا اتفاق جالبی که در اینستاگرام رخ داده، این است که اکانت رسمی پتر چک، دروازه بان اسطوره ای جمهوری چک و باشگاه های چلسی و آرسنال، زیر یکی از پست های صفحه بهرام افشاری – بازیگر نقش بهتاش فریبا – واکنش نشان داده است.

 

 

صفحه بهرام افشاری عکس های زیادی از مجموعه پایتخت ۶ را در خود جا داده و بعضی از آنها هم به سکانس های بازی با پرسپولیس و ورزشگاه آزادی اختصاص دارد. پتر چک زیر یکی از این پست ها که تصویر شیرجه بهتاش به سمت توپ است، کامنت گذاشته و نوشته است: سیو زیبا (با اموجی چشمک).

 

نکته جالب این است که چون طبق روال معمول اینستاگرام، کسی که شخصا دنبال کننده پتر چک نباشد، باید در بین کامنت های پست بهرام افشاری جستجو کند تا کامنت این دروازه بان را پیدا کند، خیلی از کاربران هنوز باور ندارند که پتر چک با اکانت اصلی خود زیر پست این بازیگر نظر داده باشد و بحث و تبادل نظر در این مورد بالا گرفته است. علاوه بر این، قلب های آبی و قرمز هم زیر این پست فراوان است؛ پیام های هواداران تیم های مختلف به خصوص سرخابی های پایتخت. استقلالی ها شوخی های جالبی با بهتاش فریبا درباره درخشش او مقابل رقیب دیرینه شان می کنند.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.