مالک هتل یزدان تهران مطرح کرد:پول ما را ندهند خطر کسر امتیاز و بسته شدن پنجره در انتظار باشگاه پارس جنوبی جم خواهد بود!

شناسه خبر: 25850
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1399

 

ایزد سیف‌الله‌پور از کسر ۶ امتیاز از باشگاه پارس جنوبی جم به دلیل بدهی به هنل خبر داد.

ایزد سیف‌الله‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکایت خود از باشگاه پارس جنوبی جم اظهار داشت: این پرونده برای دو سال پیش است. زمانی که پارس جنوبی در لیگ‌های دسته‌های دوم و اول بود، اعضای این تیم به هتلی می‌آمدند و مشکلی هم وجود نداشت، اما آنها با صعود تیم به لیگ برتر در پرداخت هزینه‌ها دچار مشکل شدند. ما به پارس مهلت دادیم که پشت گوش انداختند تا اینکه بدهی آنها به حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید.

وی با اشاره به قول‌های داده شده برای پرداخت مبلغ مورد نظر تصریح کرد: زمانی که بهرام رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی بود، قول دادند این مبلغ را پرداخت کنند. سال گذشته هم نامه‌نگاری کردند و گفتند پول را پرداخت می‌کنیم. این فصل ۴ میلیارد تومان به حساب پارس جنوبی واریز شد و قرار بود پول ما پرداخت شود که این اتفاق رخ نداد. پس از اینکه دیدیم تمایلی به پرداخت پول ندارند، از باشگاه شکایت کردم و علیه آنها حکم گرفتیم.

«با این حکم، شش امتیاز از پارس جنوبی در ادامه لیگ نوزدهم کسر می‌شود و آنها از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شوند.» سیف‌الله‌پور ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: با حضور مرادی در باشگاه پارس جنوبی، باز هم تمایلی برای پرداخت این بدهی وجود نداشت که باشگاه از نقل و انتقالات محروم شد. پس از آن افاضلی با من صحبت کرد و من به پارس جنوبی فرصت دادم. باشگاه چکی به تاریخ ۲۲ بهمن ۹۸ نزد کمیته تعیین وضعیت گذاشت که پاس نشد.

وی با اشاره به نشست برگزار شده با حضور مدیران فدراسیون فوتبال درخصوص این پرونده خاطرنشان کرد: بهاروند و شیعی، جلسه‌ای با مرادی داشتند که سرپرست باشگاه پارس جنوبی قول داد این مبلغ پرداخت شود. باز هم این اتفاق نیفتاد و اکنون بازیکنان جدید پارس جنوبی اجازه بازی نخواهند داشت و شش امتیاز از این تیم کسر می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکل از حضور مدیران غیرفوتبالی است، خاطرنشان کرد: این پول برای سه سال پیش بوده و در همین امسال، یک بار ۴ میلیارد تومان و یک بار مبلغ ۱۰ میلیارد تومان از طرف وزارت نفت به پارس جنوبی تعلق گرفت. من نمی‌خواهم اتفاق بدی برای پارس جنوبی رخ دهد، اما تمایلی از سوی مدیران ارشد استان بوشهر، هیئت فوتبال جم و باشگاه پارس جنوبی برای پرداخت بدهی خودم نمی‌بینم. امسال دو تیم بوشهری در خطر سقوط هستند که نمی‌خواهم اتفاقی از سوی من بیفتد، اما گوش شنوایی وجود ندارد.

سیف‌الله‌پور احکام صادره درباره محرومیت پارس جنوبی از نقل و انتقالات را در اختیار تسنیم قرار داد و در ادامه گفت: من دو بار علیه پارس جنوبی حکم گرفتم و نامه کسر امتیاز از پارس جنوبی را فردا (شنبه) می‌گیرم. باشگاه در مرتبه اول تعهد داد که پولم را بدهد که چنین کاری نکرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.