خبرنگار پرتغالی :طارمی فصل آینده در یک تیم بزرگ خواهد بود

شناسه خبر: 25868
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1399

 

خبرنگار نشریه «رکورد» پرتغال با اشاره به دلایل موفقیت مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم ریوآوه و قطعی بودن انتقالش به یک تیم دیگر، گفت: اگر طارمی همینطور ادامه بدهد به بالاترین سطح فوتبال می‌رسد.

 «الکساندر کاروالهو» خبرنگار پرتغالی که در نشریه «رکورد» مشغول به کار است، در گفتگو با خبرنگار مهر به دلایل موفقیت و درخشش مهدی طارمی در تیم ریوآوه پرتغال پرداخت و اعلام کرد باشگاه اسپورتینگ به جذب این مهاجم ایران علاقه زیادی دارد.

مشروح گفتگوی این خبرنگار پرتغالی با مهر در ادامه می‌آید:

* خبرگزاری مهر – نظر شما درباره مهدی طارمی و عملکردش در تیم ریوآوه چیست؟

– الکساندر کاروالهو: نظر من؟ آسان است. طارمی یکی از بهترین مهاجمان لیگ پرتغال است. این یک سورپرایز بزرگ بود که باشگاهی مثل ریوآوه (تیمی که حتی جزو چهار تیم برتر پرتغال نیست) توانست چنین نقل و انتقالی داشته باشد. بدون شک طارمی فصل بعد در تیم دیگری خواهد بود.

* چه چیزی باعث درخشش طارمی در اولین فصل حضورش در فوتبال پرتغال شد؟

– کار، کار، کار و یک مربی که باعث شد طارمی بهترین کیفیتش را به نمایش بگذارد. همچنین بازی در یک تیم که هجومی بازی می‌کند، با مهارت‌های فنی و قدرت بسیار زیاد در برنامه‌های تهاجمی.

* فکر می‌کنید مقصد بعدی طارمی چه تیمی خواهد بود؟

– تیم اسپورتینگ لیسبون خیلی به جذب طارمی علاقه مند است. این باشگاه در تعطیلات ژانویه پیشنهادی برای جذب طارمی ارائه کرد که به جایی نرسید. با اتفاقاتی که کرونا ویروس رقم زده است، نمی دانم که آیا آنها قدرتی برای ارائه پیشنهاد جدید دارند یا خیر.

* چه تضمینی وجود دارد که طارمی در یک تیم دیگر در پرتغال هم همینطور به درخشش خود ادامه بدهد؟

– هیچ تضمینی نیست ولی اگر طارمی اراده اش را همینطور حفظ کند، به بالاترین سطح فوتبال می‌رسد.

* آیا صحت دارد که طارمی در نقل و انتقالات زمستانی از تیم بوردو فرانسه هم پیشنهاد داشت؟

– نمی دانم اما آنتونیو سیلوا کامپوس رئیس باشگاه ریوآوه گفته بود که یک باشگاه خارجی پیشنهاد مهمی برای به خدمت گرفتن طارمی داده بود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.