کنایه ماهینی به کرونا و تعویض پنجم در پرسپولیس

شناسه خبر: 25923
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1399

 

کاپیتان سابق و بوشهری  پرسپولیس با توجه به پروتکل کنونی برای ۵ تعویض در جریان بازی‌ها به ماجرای جالبی از دوران محرومیت سرخپوشان اشاره کرد.

حسین ماهینی که در نقل و انتقالات زمستانی راهی نساجی مازندران شد، اکنون با اشاره به قانون ۵ تعویض در جریان فوتبال با توجه به شرایط ویروس کرونا، به ماجرای دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس کنایه زده است.

 

پرسپولیس لیگ هفدهم را در شرایطی به پایان رساند که محرومیت نقل و انتقالاتی و جدایی چند ستاره این تیم باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی وقت این تیم مشکل زیادی برای چینش بازیکنان داشته باشد و در بیشتر بازی‌ها هم مصدومیت و محرومیت بازیکنان کار را برای سرخ‌ها سخت تر کند.

 

اکنون با ارائه قانون ۵ تعویض در فوتبال با توجه به شرایط کرونا و حفظ سلامت بازیکنان، حسین ماهینی با اشاره به آن دوران کنایه جالبی زده و گفته خوب شد که ماجرای کرونا در زمان محرومیت نقل و انتقالاتی آنها نبوده وگرنه مجبور به سود بردن از زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو که در کادرفنی این تیم حضور داشتند، می‌شدند.

 

پرسپولیس البته در اتفاقی جالب در آن مقطع و علیرغم این مشکلات بزرگ به قهرمانی دوباره لیگ دست یافت و در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور یافت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.