در جست‌وجوی راز درخشش ناگهانی باشو زندگی خصوصی آقای مهدی قائدی

شناسه خبر: 25961
تاریخ انتشار: 05 خرداد 1399

 

مهدی در ۲۱ سالگی اتفاقات ریز و درشتی را تجربه و سبک جدیدی از حواشی بین سلبریتی‌ها را به نام خود ثبت کرده است.

نام مهدی قایدی اولین بار چهار سال پیش روی زبان‌ها افتاد، با همان استعاره خاص ایرانی برای اشاره به کیفیت و اعجوبه بودن یک بازیکن تکنیکی یاد می‌شود: “این بچه تو زمین خاکی و تو یه دستمال کاغذی ۴ نفر رو دریبل می‌زنه!”

 

باشو اما در روزهایی که صحبت‌هایی درباره پرسپولیسی شدنش نیز مطرح بود با طی کردن یک مذاکره طولانی مدت در نهایت با امضای پدرش به عضویت استقلال درآمد چرا که با توجه به اینکه به سن قانونی نرسیده بود شخصا قادر به امضای قرارداد نبود.

 

در روزهایی که هواداران استقلال تنها خاطراتی از تکنیک ویرانگر ستاره‌های سابق خود همچون جعفر مختاری‌فر، رضا احدی و عبدالعلی چنگیز را بیشتر شنیده بودند و با امکانات آن دوران تصویر واضحی از آن در ذهن نداشتند، قایدی قرار بود تمام این خاطرات را بار دیگر برای آنها بازسازی کند اما…

دوران ستاره شدن مهدی قایدی با یک سکته  همراه بوده اما به نظر می‌رسد راز روزهای خوب و درخشش او را باید از تحمل سختی همین روزها یافت . چقدر خوب که  سرنوشت به او لبخند زده و  با وجود آن حادثه تراژدیک  خیلی زود او را به قاب بازگردانده است.

 

قایدی بعد از آن تصادف پر حرف و حدیث بازگشت و حاشیه‌ها را یکی پس از دیگری دریبل زده و این روزها با کمترین سوتی ممکن دنبال سرنوشت جدیدی است که شاید او را به اتفاقات مثبتی نیز نزدیک کند.

 

شماره ۱۰ استقلال با استراماچونی یک رستاخیز فنی بزرگ داشت که در‌ ادامه حتی یک تنه نزدیک به تار و مار پرسپولیس در دربی آخر شده بود. تغییر سبک زندگی‌اش که اکنون با زندگی مشترک مصادف شده شاید در آینده کاری کند که هیچ کس خاطرات گذشته‌اش را به خاطر نیاورد.

گزارش تصویری و اختصاصی  امیرحسین خیرخواه از زندگی ستاره‌ها در دوران قرنطینه به مهدی قایدی تعلق دارد. پسرک بازیگوشی که فارغ از دنیای ستاره‌ها در آپارتمان نه چندان قابل اعتنایش در شمال شهر درس خط کشیدن روی حاشیه‌ها را مرور می‌کند و می‌داند اگر شانس دوباره ای به دست آورده نباید آن را در سرعت بالای دوباره، دایرکتی نابهنگام یا انتخاب‌های نادرست هرز دهد.


قرار با قایدی در اواسط سال نو فیکس شد. قراری که با یک تداخل همراه شد تا دقایقی نزدیک به ۱۲۰ دقیقه! با تاخیر به آدرس منزل مهدی قایدی برسیم. ستاره استقلال که گفته بود برای بازی تنیس فوتبال بهمراه دوستانش خواهد بود با توجه به این تاخیر بی توجه به گوشی و تماس‌های امیرحسین خیرخواه سرگرم بازی‌اش بود.طبیعی بود که وقتی به منزل او طبق لوکیشین رسیده بودیم با این عدم پاسخگویی تنها باید امیدوار به پایان زودهنگام بازی‌اش بودیم تا پلاک و آدرس دقیق را اعلام کند. اما شم کارآگاهی خیرخواه منجر به این شد تا با نزدیک شدن به یکی از درب‌ها و سر و صدای زیادی که از آن می‌آمد به حضور مهدی قایدی آنجا شک کنیم و با کمی اعتمادبنفس درب را زدیم که با قایدی روبروی خودمان مواجه شدیم.

قایدی با پسرانی تقریبا هم سن و سال خود و شاید پایین‌تر در حیاط کوچک خانه به تنیس فوتبال مشغول بودند و البته دوستانش کاملا عشق می‌کردند که با ستاره آخرین دربی مشغول بازی هستند. حرکات آکروباتیک او روی تور تنیس، نشان از آمادگی هرز رفته او در روزهای تعطیلی فوتبال به واسطه کرونا می‌داد.

در اواسط بازی همسرش که مسلما این روزها نقش مهمی در پایان سرکشی‌های این ستاره دارد وارد شد و از قایدی خواست فارغ از ستاره بودن برای خرید نان داغ برود! یک درخواست عجیب از شماره ۱۰ استقلال؛ قایدی اما ثانیه‌هایی بعد از صف ایستادن با باز شدن مسیرش توسط دیگر مشتریان مواجه شد که به او می‌گفتند مشکلی ندارد بدون صف نانش را از نانوای پرسپولیسی محل بگیرد!

در روزهایی که شیوع کرونا نگرانی را به بالاترین حد خود رسانده بود، ما از حضور در منزل تازه عروس و دوماد استقلالی‌ها هم خودداری کردیم تا آنها ضمن رعایت پروتکل بهداشتی زیاد هم معذب نشوند. اما این دلیل نمی‌شود که قایدی درخواست همسرش را برای مرتب کردن باغچه و آب دادن به گل‌ها را اجابت نکند و البته در این میان قول یک غذای خانگی مورد علاقه را هم گرفت!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.