پیشنهاد از پنج لیگ معتبر برای طارمی

شناسه خبر: 26275
تاریخ انتشار: 15 تیر 1399

رسانه های پرتغالی خبر دادند که علاوه بر سه تیم پرتغالی، باشگاه بوردو و اسپانیول به همراه تیم های انگلیسی و ایتالیاییی به سراغ مهدی طارمی رفته اند.

این خبری است که آنتونیو داسیلوا کامپوس رئیس باشگاه ریوه آوه اعلام کرد و وبسایت OJOGO نیز با اشاره به آن و همچنین منابع اطلاعاتی خود، گزارش در این خصوص نوشته است. مدیر باشگاه ریوه آوه پرتغال قصد دارد تا پایان فصل برای فروش مهدی طارمی صبر کند و سپس در مورد سرنوشت او تصمیم گیری خواهد کرد. این در حالی است که داسیوا کامپوس گفته است: «چشم انداز ما این است که معامله خوبی را انجام خواهیم داد چرا که او مشتریان زیادی دارد».

 

پیش تر خبر از علاقه باشگاه های بنفیکا، پورتو، اسپورتینگ لیسبون به طارمی منتشر شده بود اما حالا این وبسایت ادعا کرده که اسپانیول هم وی را زیر نظر گرفته و باشگاه بوردوی فرانسه نیز به او علاقه دارد. نکته جالب این که در تیم اسپانیول که همشهری بارسلونا محسوب می‌شود، وولی مهاجم چینی هم بازی می‌کند.

 

در ادامه این گزارش آمده که باشگاه هایی از ایتالیا و انگلستان هم مشتری مهدی طارمی هستند اما نامی از آن ها آورده نشده. اما با این حال از پورتو و بنفیکا به عنوان جدی ترین باشگاه هایی نام برده می‌شود که به دنبال استخدام مهدی طارمی هستند و باید دید که او مثل علیرضا جهانبخش از لیگی که در آن درخشیده خارج خواهد شد یا این که در پرتغال باقی می‌ماند.

 

بر اساس گزارش وبسایت Ojogo حالا از پنج لیگ فرانسه، اسپانیا، پرتغال، انگلیس و ایتالیا مشتریانی برای مهدی طارمی هستند و بنابراین بعید است که او فصل آینده در ریوه آوه بماند. در ژانویه البته اسپورتینگ لیسبون به شکل جدی برای خرید او اقدام کرد اما ریوه آوه ترجیح داد که ریسک کند و تا پایان فصل منتظر مشتریان بعدی هم بماند.

 

 

 

نکته جالب این که در گزارش آمده که لوییز فیلیپه ویه را رئیس باشگاه بنفیکا شخصا برای خرید طارمی پا پیش گذاشته و این در حالی است که او هنوز سرمربی تیمش را برای فصل بعد مشخص نکرده است.

 

مهدی طارمی در لیگ پرتغال ۱۳ گل به ثمر رسانده و در مقابل بنفیکا، پورتو و براگا گلزنی کرده و بهترین گلزن تیمش به شمار می‌رود. حالا امشب یاران طارمی در مقابل ژیل ویسنته به میدان خواهند رفت و امیدوارند که با پیروزی، شانس کسب سهمیه را زنده نگه دارند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.