ایزدپناه سرپرست شاهین: ذوبی‌ها دچار سوءتفاهم شدند!

شناسه خبر: 26335
تاریخ انتشار: 19 تیر 1399

 

مدیر تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مگر تضمینی برای سلامت بازیکنان تیم ذوب‌آهن در سفر به مشهد بود که حالا برای بازی در بوشهر تضمین می‌خواهند؟

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر خداکرم ایزد‌پناه در گفت‌وگو با میزان، در مورد اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن مبنی بر این که چه تضمیمنی وجود دارد بازیکنانش با سفر به بوشهر به کرونا مبتلا نشوند اظهار داشت: چه تضمینی وجود داشت که ذوب‌آهنی‌ها به مشهد رفتند و مقابل شهر خودرو بازی کردند؟ چه تضمینی وجود داشت که اعضای تیم شاهین شهرداری بوشهر در سفر به تهران و بازی با تیم پرسپولیس به کرونا مبتلا نشوند؟ اغلب شهر‌ها در وضعیت هشدار هستند. برای هیچ‌کدام از سفر‌های ما هیچ تضمینی وجود ندارد. بلکه خودمان باید رعایت کنیم. در این باره هیچ کس نمی‌تواند تضمین دهد. باشگاه ما مشکلی برای میزبانی ندارد و مسئولان مربوطه در تمرینات و مسابقات ما حضور فعال دارند.

 

وی در مورد این که مسابقات ورزشی در استان بوشهر لغو شده، گفت: زمانی که ستاد مقابله با کرونا در اسفندماه اعلام کرد مسابقات ورزشی لغو شود در همان زمان کلیه مسابقات در استان بوشهر هم لغو شد و تا الان تعطیل است. هیئت فوتبال با توجه به این که تیم‌های استانی نمی‌توانند پروتکل‌های بهداشتی را با توجه به هزینه رعایت کنند پایان مسابقات را اعلام کرد. مگر مسابقات در بوشهر شروع شد و دوباره تعطیل شد که ذوب‌آهنی‌ها چنین چیز‌هایی را مطرح می‌کنند؟ مسابقات در کلیه رده‌های استان بوشهر از ابتدا تعطیل بود و هیئت فوتبال مسابقات را به پایان رساند. این طور نبود که مسابقات آغاز شده و رقابتی برگزار شده باشد و بعدا مسابقات را لغو یا تعطیل کنند. مسابقات فوتبال در این استان از همان ابتدا تعطیل بود.

مدیر تیم فوتبال شاهین با اشاره به این که در سه جلسه تست اعضای این تیم فقط یک بیمار مبتلا به کرونا مشاهده شده است تصریح کرد: مدیرعامل ذوب‌آهن اشتباه برداشت کرده است. فکر کردند مسابقات برگزار شده بود و در روز‌های اخیر به خاطر کرونا تعطیل شده است. در حالی که ما در بوشهر با تیم مسجدسلیمان بازی کردیم و در همین شرایط به تهران آمدیم و با تیم پرسپولیس بازی کردیم. ما در بوشهر کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم. تا کنون سه بار تست کرونا دادیم و فقط یک مورد مثبت داشتیم که او هم از ۲۰ روز قبل از تیم جدا شده بود. از این رو بحثی در میزبانی ما نیست. نمی‌دانم دلیل این اظهارات از سوی مسئولان باشگاه ذوب‌آهن چیست؟ شاید دچار سوتفاهم شدند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.