کریمیان :از هواداران شاهین عذر می خواهم/ دعا می‌کنم تیم در لیگ برتر بماند

شناسه خبر: 26397
تاریخ انتشار: 21 تیر 1399

 

در خصوص جدایی از تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: حقیقتا بعد از نتیجه‌ای که شب گذشته به دست آمد این تصمیم را گرفتم. اختلاف ما با ذوب‌آهن ۵ گل نبود، اما به هر حال سنگینی این شکست باعث شد تصمیم به جدایی بگیرم. من از اول فصل در کنار تیم بودم و خودم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همچنان خادم شاهین می‌دانستم. برای همین بعد از جدایی میشو کارم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دادم و سرمربی شدم.

کریمیان تصریح کرد: عملکرد سرمربیگری من در این مدت باید مورد بررسی قرار بگیرد اما بعد از بازی دیشب تصمیم گرفتم دست باشگاه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در انتخاب سرمربی باز بگذارم. دیروز هم با مدیران صحبت کردم، گفتم شاید بهتر است یک مربی جدید با تفکرات جدید به تیم بیاید تا اتفاقات خوبی برای شاهین شهرداری بیفتد. به همین خاطر با باشگاه توافق کردم که جدا شوم.

وی در مورد این که آیا از گزینه بعدی سرمربیگری شاهین بوشهر اطلاعی دارد، گفت: خیر اطلاعی ندارم اما مسلما من دیگر به این تیم به عنوان مربی برنمی‌گردم، چون وقتی مدتی سرمربی بودم به صلاح نیست که دوباره بخواهم به عنوان مربی در تیم بمانم و بهتر است یک سرمربی جدید به تیم اضافه شود.

سرمربی سابق شاهین بوشهر در مورد اینکه اسامی مانند منصوریان و پورموسوی برای هدایت تیم مطرح شده، گفت: من هم قبل از سرمربی شدنم این اسامی را شنیدم. نام رضامهاجری هم مطرح بود که به ماشین سازی رفت. در مورد گزینه‌های زیادی صحبت می‌شود. باشگاه آنطور که اعلام کرده قرار است تا ۲۴ ساعت‌ آینده و قبل از تمرین بعدی سرمربی تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ معرفی کنم. امیدوارم هر چه به صلاح شاهین است اتفاق بیفتد و تیم در لیگ برتر بماند.

کریمیان تصریح کرد: از هواداران عذرخواهی می‌کنم. تا جایی که توانستم در خدمت تیم بودم و امیدوارم بعد از این هم اتفاقات خوبی برای تیم بیفتد. باید دعا کنیم که شاهین در لیگ برتر بماند. من هم باید تا آخر فصل مطالعه و دانش افزایی کنم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.فارس


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.