مهدی پاشازاده بعد از برد خارج از خانه در جم : شماها خیلی نامردید! من برای این مملکت زحمت کشیده ام و حرفم را در زمین می زنم

شناسه خبر: 26769
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1399

 

مهدی پاشازاده پس از پیروزی تیمش در دربی استان بوشهر مدعی شد که او همیشه حرف خود را در زمین مسابقه می‌زند و با پیروزی برابر پارس جنوبی، این کار را نیز انجام داد.

پس از جنجال‌های ایجاد شده درباره مهدی پاشازاده در هفته گذشته و موضوع دوپینگ مصطفی ماهی، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر پس از پیروزی تیمش در دربی استان بوشهر، مصاحبه مفصلی را انجام داد؛ وی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: بازی خوبی بود و از اول بازی کنترل بازی را در دست گرفتیم و توانستیم به گل‌شان نزدیک شویم، دو گل بزنیم و بر حریف غلبه کنیم؛ خیلی بیش‌تر باید گل می‌زدیم و البته یکی دو ضربه خوب هم حریف داشت.

 

او درباره داوری گفت: معمولا برای بازی‌های داخل خانه صحنه‌های مشکوک را به تیم میزبان می‌دهند ولی به میهمان هم نگاه می‌کنند اما در خانه‌مان هم این برعکس است و به نفع ما نمی‌گیرند؛ داور یک سری خطاها را می‌گرفت که اصلا مساله خاصی نبود و همان پنالتی که در سیرجان به ضرر ما پنالتی گرفتند در اینجا پشت محوطه حریف روی بازیکنان ما خطا کردند و بازیکن حریف جوری زد که خودش هم افتاد و نتها خطا نگرفتند بلکه خطای بازیکن ما گرفته شد.

 

سرمربی شاهین بوشهر درباره صحبت‌های چند روز اخیر مصطفی ماهی در خصوص او در رابطه با دوپینگ این بازیکن گفت: در سه روز گذشته سخت‌ترین روزهای فوتبال من بوده است چرا که خواستند اسمم را خراب کنند و دنبال این بودند که حاشیه درست کنند؛ قبل از این هم گفتم که این‌ها تاثیری روی من نخواهند داشت. از سه روز قبل به بازیکنان من زنگ زدند که از طریق پلیس فتا هم شماره‌های‌شان را پیدا کردیم و پیگیری می‌کنیم.

 

وی افزود: فقط من را ترور نکردند و به من فشار زیادی آوردند؛ مصطفی ماهی انسان ساده و بچه روستا است و خودش این حرف‌ها را نمی‌زند. من مربی و کارم در زمین است و هر جا هم رفته‌ام هر کسی هر چیزی که مصرف می‌کند چون مسوولیتش با دکتر است باید اعلام کند و اگر اعلام نکند مشکل خودش است. اتهام زدن که یک آمپول باعث آن جواب تست دوپینگش شد. می‌خواهم به بعضی‌ها بگویم این بچه را اذیت نکنید و خیلی نامردید.

 

مهدی پاشازاده همچنین درباره کارنامه فوتبالی خود گفت: من برای فوتبال این مملک زحمت و بدبختی کشیدم؛ در تیم ملی حقم را خوردند چیزی نگفتم، مصدوم شدم و گفتند باید خداحافظی کنید اما با دو پارگی رباط صلیبی دوباره بازی کردم و رفتم اروپا و هفت سال در زمین فوتبال بودم. این‌ها ارزشی نداشت؟ اولین نفری بودم که در آلمان مدرک مربی‌گری گرفتم و به این مملکت آمدم. با پنج تیم قهرمان شدم و تیم نساجی را جوری بستم که بعد از رفتنم با این که نتیجه نمی‌گرفتند اما هفت هفته تیم در صدر جدول قرار داشت. چهار روز سرمربی تیم لیگ برتری شدم و این حرف و حدیث‌ها را به وجود می‌آورند. واقعا اینقدر برای شان سخت است؟

 

 

 

او افزود: گفتم حرفم را در زمین می زنم و این کار را هم کردم؛ زورتان در زمین به من نمی‌رسد و دو هفته است که اینجا هستم و این فوتبالی است که شاهین باید بازی کند. تیمی که از هر تیم چند گل می خورد را کاری کردم که در زمین حریف این کار را می‌کند. پارس جنوبی از نظر مهره خیلی از ما بهتر است و این مهاجمی که امروز به زمین فرستادم را از امید ها آوردم و دو روز است با ما تمرین می‌کند. کار باید اصولی باشد و یک ذره هم وجدان داشته باشید.

 

سرمربی شاهین بوشهر با بیان این که اگر با من مشکل دارید در زمین نشان دهید ولی این‌گونه ما را نزنید، گفت: انگار باید تیم مطبوعاتی، ضد مین و جاسوسی هم داشته باشم. کار ما معلمی است؛ من تهمتی نمی‌زنم ولی چگونه می‌شود قبل از بازی این همه به ما تلفن می‌زنند و می‌گویند دوپینگ می‌کنید، قرص می‌خورید و آمپول می‌زنید. این ماجرا یعنی چی؟ از کجا می‌آید؟

 

او درباره حضور افسران ضد دوپینگ در بازی تیمش گفت: ما خودمان گفتیم بیایند و خواهشا هر بازی که ما انجام می‌دهیم اینجا بیایند؛ شاهین که بودم هم سه بار آمدند و تست گرفتند. می‌خواهم بگویم چرا وقتی زورشان نمی‌رسد و این فرهنگ اشتباه را داریم که وقتی کسی موفق می‌شود پشتش حرف می‌زنیم تا او را پایین بکشیم. این کار را نکنیم و یاد بگیریم. من اول بازی سمت هیچ مربی نمی‌روم اما آخر بازی شش گل هم بخورم می روم و به حریف تبریک می‌گویم.

 

پاشازاده همچنین افزود: سعی نکنید نتایج بازی را بیرون زمین رقم بزنیم؛ در این سه روز سخت‌ترین روزهای زندگی‌ام بود و حتی وقتی در تیم ملی به ناحق روی نیمکت قرار گرفتم این‌قدر ناراحت نبودم. در این سه روز با اسم من بازی کردند و کاری کردند که تیم من تضعیف شود و متاسفانه یک سری از رسانه‌ها به این مساله دامن زدند. من عاشق این کار هستم و بروند هر کاری که می خواهند انجام دهند و به خدا واگذارشان می کنم.

 

او درباره بازی تیمش با پارس جنوبی گفت: از تیمم به طور کامل راضی بودم و یک جایی هم تیم حریف فشار می‌آورد چرا که باتجربه بود؛ ما درست دفاع کردیم و شانس تک به تک به حریف ندادیم و آن‌ها سعی کردند در ضربات ایستگاهی یا کنارها حمله کنند که دفع کردیم و به هر حال از لحاظ بدنی با این که از دیگر تیم‌ها عقب هستیم خوب بودیم. هفته پیش گفتم که هفته بعد باید ۲۰ تا ۳۰ درصد بهتر شویم و حتما در بازی‌های آینده هم بهتر از این می‌شویم. برای من نیمه اول بازی بعدی خیلی مهم است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.