مدیر عامل ایرانجوان بوشهر :به احترام اسطوره این باشگاه ،پیراهن شماره ۵ برای همیشه بایگانی خواهد شد

شناسه خبر: 28370
تاریخ انتشار: 26 آبان 1399

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان روز گذشته على وزیرى مدیر عامل باشگاه ایران جوان بوشهر در جلسه بررسی تاسیس آکادمی فوتبال باشگاه ایران جوان به پاس خدمات شایسته خانواده چاهی بخش در عرصه ورزش و به یاد پیشکسوت بزرگ و ارزنده ایران جوان مرحوم استاد مجید چاهی بخش،آکادمى فوتبال ایران جوان را بنام آن مرحوم نامگذارى کرد.

علی وزیری با اعلام اینکه مرحوم استاد مجید چاهی بخش اسوه اخلاق و پهلوان دیارمان بود اظهار داشت: خدمات پدرانه ایشان در عرصه ورزش و پیشرفت فوتبال این استان تا ابد برای نسل های آینده چون میراثی گرانبها باقی خواهد ماند.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان بندر بوشهر در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم استاد مجید چاهی بخش افزود: نامگذاری آکادمی باشگاه ایران جوان کمترین کاری است که میتوان در زنده نگاه داشتن یاد، خاطره و فداکاری های آن پهلوان انجام داد.

علی وزیری مدیر عامل ایران جوان بوشهر در پایان بیان داشت: شماره ۵ ایران جوان که در دهه ۴٠ متعلق به مرحوم مجید چاهی بخش بود از این فصل برای همیشه بایگانی میگردد و طی مراسمی با حضور خانواده محترم آن مرحوم این امر محقق میگردد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.