لطفی مدافع جدید شاهین شهرداری: شاهین بار دیگر لیگ برتری خواهد شد

شناسه خبر: 28650
تاریخ انتشار: 07 آذر 1399

 

مجتبی لطفی مدافع فصل گذشته سایپا به دعوت کمالوند به شاهین پیوست تا را در فصل پیش روی در بوشهر کارش را دنبال کند.

لطفی در اقدامی عجیب بعد از فسخ قرارداد با پیکان در شرایطی که به تازگی به عضویت این تیم درآمده بود، اکنون راهی شاهین بوشهر شده است. مدافع سابق سایپا درباره این انتخاب خود می‌گوید: با توجه به اتفاقات غیرفوتبالی که در سایپا پشت سر گذاشتم، تصمیم گرفتم قرارداد دوساله‌ام را با پرداخت مبلغی فسخ کنم. البته می‌توانستم با توجه به اتفاقاتی که برایم رقم زده بودند این کار را نکنم. نیم فصل گذشته پیشنهاد داشتم اما اجازه جدایی ندادند. بعد از آن رفتاری با من شد که در شأن من نبود ولی با این حال سکوت کردم تا هم تیمی‌هایم بدون حاشیه کارشان را دنبال کنند.

 

لطفی درباره فسخ قرارداد با پیکان گفت: واقیعت ماجرا این است که من از تراکتورپیشنهاد داشتم و این موضوع را می‌توانید از آقای منصوریان و جناب علیپور مدیرعامل وقت تراکتور بپرسید اما اتفاقاتی افتاد که نشد. در همان مقطع از پیکان آقای ویسی پیشنهاد دادند. به خاطر احترامی که برای سرمربی وقت پیکان قائل بودم به تنهایی به باشگاه رفتم و قراردادم را در کمتر از نیم ساعت امضا کردم اما هنوز پایم به پیکان باز نشده بود آقاعبدالله استعفا کرد و من هم چون بخاطر حرف ایشان به پیکان رفتم ترجیح دادم دوستانه از این تیم جدا شوم.

 

مدافع سابق‌ پارس جنوبی درباره دلیل انتخاب شاهین بوشهر در این فصل می‌گوید: پس از این ماجراها از چند تیم لیگ برتری مثل شهرخودرو پیشنهاد داشتم ولی در همان روزها یک پیشنهاد خارجی از شرق آسیا به دستم رسید و تقریبا کار انتقالم تمام شده بود که مجوز عدم ورود خارجی‌ها را در آن شهر صادر کردند و همین مسئله سبب شد برای من فصل انتقالات به بدترین شکل دنبال شود؛ بعد این ماجراها از دو تیم لیگ یکی پیشنهاد داشتم که ترجیح دادم بیرون بمانم تا مجددا به لیگ برتر بازگردم تا اینکه آقای کمالوند خواستار جذب من شدند. از صحبت‌های آقای کمالوند و مسوولین شاهین حس جاه‌طلبی و صعود دوباره به لیگ برتر را دریافت کردم. حس می‌کنم با یک تیم لیگ برتری قرارداد بستم چون معتقدم شاهین جایگاهش اینجای فوتبال ایران نیست و قطعا با انرژی هواداران و تلاش بازیکنان و حمایت مسوولین به جایگاه اصلی‌اش بازخواهد گشت.منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.