مهدی طارمی:چهار ماه که چیزی نیست ،من دو سال سربازی را پشت سر گذاشتم،برمی گردم با قدرت!

شناسه خبر: 2895
تاریخ انتشار: 02 مهر 1396

مهدی طارمی در رابطه عدم حضور خود در دیدار پیش رو برابر الهلال گفت: مشکلی نیست، برنامه ما شکست تیم الهلال است و چه من باشم و چه نباشم می توانیم از پس الهلال بربیاییم.

او در رابطه با شوک حاصل از محرومیت نابهنگام خود گفت: مشکلی نیست، از بهمن ماه می توانم در میدان حضور پیدا کنم و با این حساب از نیم فصل دوم با قدرت بیشتری در بازی ها حضور خواهم داشت.

 

مهاجم پرسپولیسی ها در باره عدم حضور در بازی های باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا نیز ادامه داد: قسمت این بود تا اینجای رقابت ها در خدمت پرسپولیس باشم به امید خدا بعد از بازگشت می توانم در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ حضور پیدا کنم و از آن رقابت ها استارت دوباره ای خواهم زد. در بازی های باقیمانده نیز بازیکنان تیم با بالاترین روحیه حضور دارند و می توانند از پس حریفان بربیاند.

طارمی ادامه داد: مشکلی نخواهد بود چرا که تا نیم فصل مهاجمانی همچون منشا، علیپور و وحید امیری در ترکیب حضور دارند و می توانند در بازی ها به میدان بروند و مانند همیشه بدرخشند.

 

او درباره محرومیت ۴ ماهه ادامه داد: ۴ ماه که چیزی نیست من ۲ سال به خدمت سربازی رفته ام و توانسته ام پس از بازگشت خودم را ثابت کنم. مطمئن باشید پس از ۴ ماه باز هم برمی گردم.

نکته جالب در این مصاحبه واکنش برانکو به محرومیت طارمی بود، او در این باره گفت: در این ۴ ماه کاری می کنم که هر توپی زیر پای طارمی بیاید تبدیل به گل شود. تا جایی که امکان دارد او را به تمرین می گیرم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.