نصرتی:داور در شکست ما تاثیر مستقیم داشت!

شناسه خبر: 29405
تاریخ انتشار: 08 دی 1399

سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید داور مسابقه تاثیر مستقیم در شکست تیمش مقابل هوادار داشته است.

محمد نصرتی بعد از شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل هوادار تهران بیان کرد: امروز با آمادگی خوبی پا به این دیدار گذاشتیم و به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف مطلع بودیم. بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و موفق شدیم گل اول را هم بزنیم.

وی ادامه داد: داور در همان نیمه اول با کارت زرد بی موردی که به بازیکن ما داد، تمرکزمان را بهم ریخت. یک خطای واضح پنالتی را هم به سود تیم مان نگرفت تا عملا تصمیمات اشتباه او جریان بازی را تغییر دهد. در نیمه دوم یک پنالتی بچه گانه به حریف دادیم ضمن اینکه روی گل سوم حریف پاس قبل از گل آفساید به نظر می رسید.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با اشاره به کار سخت تیمش در ادامه رقابت های لیگ یک تاکید کرد: بازیکنان ما باید بدانند برای تدوام صدرنشینی می بایست از تک تک فرصت هایی که نصیب شان می شود، نهایت بهره را ببرند. امروز تیم هوادار فرصت طلب بود و ما علی رغم ایجاد موقعیت نتوانستیم نرخ قابل قبولی در تبدیل فرصت هایمان به گلزنی داشته باشیم.
نصرتی درباره افت بدنی بازیکنان پارس جنوبی در نیمه دوم گفت: ما در تهران تمرین می کنیم و یک هفته در میان به جم می رویم و در سایر بازی هایی که میهمان هستیم شرایط مختلف آب و هوایی را تجربه می کنیم و این کمی کار را برای ما سخت کرده است. ما خیلی زود کارمان را از سر می گیریم و شک نکنید این باخت را جبران می کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.