هفته پایانی لیگ دسته اول/ شاهین شهرداری 0 استقلال ملاثانی 2 / شکست در هفته آخر با دعواهای عجیب!

شناسه خبر: 33648
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۰

 

شاهین شهرداری در اخرین بازی لیگ دسته اول با دو گل شکست خورد .

شاهین شهرداری بوشهر که جایگاه چهارم جدول را به خود اختصاص داده و در صورت کسب پیروزی مقابل استقلال ملاثانی این رتبه را در پایان فصل حفظ می‌کرد، در نهایت با شکست برابر حریف رده پانزدهمی این دیدار خانگی را به پایان رساند.

رضا رضایی روی توپ ارسالی از جناح راست زمین موفق شد با ضربه سر دروازه شاهین شهرداری بوشهر را باز کند و استقلال ملاثانی را در دقیقه ۴۲ به گل اول بازی برساند تا این تیم به برتری یک بر صفر در نیمه نخست دست پیدا کند.

در دقیقه ۶۹ میلاد پاک‌پرور با دریبل سه مدافع شاهین شهرداری بوشهر و حرکت انفرادی تماشایی که در نهایت توپ را از بین پاهای دروازه‌بان حریف عبور داد، توانست دومین گل استقلال ملاثانی را به ثمر رساند و در نهایت این تیم به پیروزی ۲ بر صفر در بوشهر برسد.

شاهین شهرداری بوشهر با شکست ۲ بر صفر خانگی در آخرین مسابقه فصل ۵۳ امتیازی ماند، جایگاه رتبه چهارم جدول خود را به مس کرمان داد و به رده پنجم لیگ یک سقوط کرد و استقلال ملاثانی هم با صعود دو پله‌ای و کسب ۴۲ امتیاز، فصل را با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم به پایان رساند.

البته در دقیقه ۵+۹۰ این مسابقه یکی از بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر بخاطر درگیری اخراج شد و پس از آن هم با یک مربی استقلال ملاثانی درگیری لفظی پیدا کرد که همین تنش موجب درگیری فیزیکی شدید پس از پایان سوت مسابقه شد.

در این بازی شاهین اتفاقات عجیبی را تجربه کرد از جمله اینکه سرمربی انها در ده دقیقه پایانی راهی فرودگاه شد.یا اینکه گلر ذخیره روی نیمکت نداشتند!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.