طارمی با گل به استقبال فصل جدید رفت

شناسه خبر: 33790
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1400

پورتو در حضور تعویضی ستاره ایرانی- بوشهری خود و گلزنی او موفق شد لیون را شکت بدهد.

مهدی طارمی پس از اینکه در حضور ثابت طی دو دیدار تدارکاتی اخیرشان مقابل لیل فرانسه و آ. اس. رم موفق به گلزنی نشده بود، در بازی دوستانه جذاب برابر لیون فرانسه توانست به این مهم برسد و در آستانه شروع لیگ برتر پرتغال انگیزه بالای خود را به نمایش بگذارد.

تیم فوتبال پورتو در ادامه مسابقات دوستانه پیش فصل از ساعت ۲۱ شنبه شب در ورزشگاه دو دراگائو مقابل لیون فرانسه قرار گرفت که پیش از شروع این بازی مراسم رونمایی از بازیکنان فصل جدید به همراه شماره آنها انجام شد که مهدی طارمی نیز مثل فصل قبل با شماره ۹ به زمین آمد.

پورتو در شرایطی مسابقه مقابل لیون فرانسه را آغاز کرد که برخلاف دو دیدار قبل مهدی طارمی را در ترکیب ابتدایی نداشت و کونسیسائو، سرمربی این تیم پس از اینکه لیون در دقیقه ۵۴ به گل دوم رسید و کار را به تساوی کشید، ستاره ایرانی خود را به زمین آورد.

پس از تغییرات زیاد توسط کونسیسائو، هر دو تیم دوباره یک گل زدند تا بازی ۳ بر ۳ شود، اما در لحظات پایانی مسابقه پورتو توانست دو بار دروازه لیون را باز کند که یکی از آنها را طارمی زد.

 

طارمی پس از اینکه در فصل اخیر لیگ برتر پرتغال در جایگاه سوم جدول برترین گلزنان ایستاد، در دو مسابقه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل بحرین و کامبوج گلزنی کرده بود که برابر لیون هم دوباره یک گل به ثمر رساند.

 

ستاره ایرانی پورتو در دقیقه ۸۴ مسابقه و پس از توپ‌گیری عالی از مدافع لیون و فرصت‌طلبی خود، با یک ضربه فنی دروازه تیم فرانسوی را باز کرد تا به برتری ۵ بر ۳ دست پیدا کنند.

 

تقابل با لیون فرانسه آخرین مسابقه تدارکاتی پیش فصل برای یاران طارمی بود و تیم فوتبال پورتو یکشنبه شب هفته آینده باید در نخستین بازی لیگ برتر پرتغال با بلننسس دیدار کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.