واکنش سرمربی صدرنشین لیگ برتر به جادوگری!تارتار:انگشتم بین در ماشین گیر کرده سیاه شده،این شایعات خنده دار است!

شناسه خبر: 3831
تاریخ انتشار: 30 مهر 1396

مهدی تارتار در گفت و گو با خبرنگاران درباره پیروزی ۳ بر صفر پارس جنوبی مقابل ذوب آهن و تثبیت صدرنشینی در لیگ برتر عنوان کرد: ما می دانیم که پتانسیل بالایی داریم اما دوست دارم منطقی حرف بزنیم. از اهالی فوتبال و مردم خونگرم استان بوشهر می خواهم که بدانند ما اولین سال حضورمان در لیگ برتر است و نباید شرایط خود را با تیم های متمولی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان ، ذوب آهن … قیاس کنیم. حتی در مقایسه با تیمی مثل سپیدرود هم ما عقب تر هستیم. چون آن تیم از نظر سابقه شرایط بهتری دارد. من فکر می کنم نباید انتظارات از تیم ما بالا برود. پارس جنوبی یک تیم نوپا است و باید همه این مسائل در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: با وجود مسائلی که در بالا گفتم، وقتی می توانیم چنین نمایشی ارائه داریم و مقابل استقلال و نفت آبادان و ذوب آهن و … خوب کار کنیم، پس این توانایی خود را ادامه می دهیم و امیدوار هستیم روزهای بهتری را نیز تجربه کنیم.

 

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به بدون شکست ماندن تیمش بیان کرد: ما این روند را از سال گذشته داشتیم. پارسال از هفته هفتم و هشتم نباخته بودیم تا آخرین بازی که قهرمان شدیم. شخصیت نباختن در تیم ما از سال قبل شکل گرفت. بازیکنان می دانند نباید به راحتی ببازند و این تفکر به بازیکنان القا شده است. حتی امسال بازیکنان قدیمی به جدیدها می گفتند ما عادت به باخت نداریم و نباید شکست بخوریم.
تارتار همچنین گفت: کادرفنی ما همیشه به بازیکنان می گوید از چیزی نترسید و راحت در زمین بازی کنید. ما به اندازه کافی امتیاز جمع کرده ایم و الان دغدغه سقوط نداریم. از تیم ما هم کسی انتظار قهرمانی ندارد. پس بازیکنان شجاعانه و با انگیزه زیاد وارد زمین می شوند و استرس خاصی نیز ندارند.

یکی از مسائلی که از روز گذشته درباره تارتار ایجاد شده، نشان های سیاه رنگ روی ناخن دست راستش است که برخی رسانه ها آن را به جادوگری ارتباط داده اند. سرمربی پارس جنوبی در این خصوص اظهار کرد: من از این حرف ها خنده ام می گیرد؛ چند وقت قبل دست من بین در ماشین گیر کرد و اثرکبودی روی ناخنم به همین خاطر است. هنوز ناخن من نیفتاده و به همین خاطر این سیاهی هرروز بیشتر می شود. واقعا نمی دانم چه بگویم. وقتی نتیجه می گیریم و در چشم می رویم، باید از این مسائل مراقبت کنیم. من نمی دانم وقتی ناخنم بیفتد، آنهایی که می گویند این علامت شیطان پرستی است، چه حرفی برای گفتن دارند؟

 

تارتار درباره علائم مختلفی که با ماژیک روی دستانش افتاده است، گفت: به هر حال در رختکن با ماژیک سرو کار داریم و طبیعی است ماژیک به دستمان بخورد.

وی افزود: من از این مسائل خیلی بدم می آید. آنهایی که من را می شناسند می دانند که حتی انگشتری که در دست دارم هم ۴ قل است. خداراشکر که ما کاری به شایعات نداریم و اعتقادم بر این است که اگر خدا بخواهد، همه چیز امکان پذیر است. قطعا از این به بعد چنین خطراتی به سراغ ما می آید و باید محافظت کنیم.

تارتار در پایان گفت: از هواداران تشکر می کنم که همه جوره از ما حمایت کرده اند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و بتوانیم روزهای بهتری را رقم بزنیم و آنها را خوشحال کنیم.

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.