در آستانه بازی مقابل استقلال/ مدیرعامل منطقه ویژه: تلاش تان برای بازی زیبا به کار بگیرید،همیشه حامی باشگاه خواهم بود

شناسه خبر: 39131
تاریخ انتشار: 08 اردیبهشت 1402

به گزارش  سایت منطقه ویژه ؛ سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در محل تیم پارس جنوبی جم در جریان آخرین وضعیت این تیم پیش از بازی مهم و حساس با استقلال تهران قرار گرفت.

اسدی در این دیدار که جمعی از مدیران سازمان نیز وی را همراهی میکردند با اشاره به بازی مهم مقابل یک تیم لیگ برتری گفت:انتظار من از شما این است فارغ از نتیجه تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی زیبا به کار بگیرید و اطمینان داشته باشید اگر هدف شما پیروزی باشد این نتیجه دست یافتنی خواهد بود.

وی با بیان اینکه سازمان منطقه ویژه انرژی پارس به عنوان نماینده وزارت نفت و‌ شرکت ملی نفت ایران همه تلاش خود برای توسعه ورزش استان انجام داده گفت : فوتبال یک پدیده غیر قابل انکار در جامعه است و میزان تاثیرگذاری تیم پارس جنوبی جم در میان هواداران و‌نشاط اجتماعی مردم محیط پیرامونی به وضوح قابل مشاهده است و به هواداران نیز این اطمینان را می دهم ما همیشه حامی پارس جنوبی خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه خطاب به بازیکنان تصریح کرد:انشاالله با برنامه ریزی کادر فنی  و حفظ روحیه تیمی بهترین نتیجه را در مقابل استقلال تهران کسب خواهید کرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.