مهدی زبیدی:مسئولان پارس از ابتدای لیگ قول پاداش دادند اما ما چیزی ندیدیم البته وضعیت مالی بدی نداریم

شناسه خبر: 4414
تاریخ انتشار: 19 آبان 1396

مهاجم تیم پارس جنوبی مدعی است که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این تیم می‌تواند در پایان لیگ برتر به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها برسد.

مهدی زبیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم پارس جنوبی، اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب پیش می‌رود. تمرینات‌مان را از دوشنبه شروع کردیم و برای بازی با فولاد آماده می‌شویم. البته قبل از آن هم باید در جام شهدا بازی کنیم. ما در شهر جم امکانات خوبی داریم است و چهار روز قبل از دیدار مقابل فولاد هم به شهر خودمان برمی‌گردیم. شرایط در جم از لحاظ امکانات عالی است و در کل مشکلی نداریم.

وی با اشاره به روند خوب تیم پارس جنوبی در هفته‌های گذشته و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم، در زمین بیشتر از تیم حریف می‌دویم، رفاقتی در کنار هم بازی می‌کنیم و خدا هم کمک‌مان می‌کند. پارس جنوبی تیمی یک‌دست و یکدل است که امسال عملکرد خیلی خوبی از خودش نشان داده.

بازیکن تیم پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم‌تان می‌تواند این روند را تا پایان فصل حفظ کند و در پایان لیگ به قهرمانی برسد؟»، یادآور شد: امیدواریم که به روند‌مان ادامه بدهیم، اما هر چه خدا بخواهد همان می‌شود. ما کار خودمان را می‌کنیم، اما اگر یک دفعه اتفاقی افتاد که تیم به حاشیه رفت و بحران ایجاد شد، دیگر نمی‌دانم. البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد، چون با روندی که داریم می‌توانیم قهرمان شویم.

زبیدی با انتقاد از مسئولان تیم پارس جنوبی به خاطر عمل نکردن به تعهدشان برای پرداخت پاداش‌های بازیکنان گفت: مسئولان باشگاه چند وقتی است که به ما قول پاداش داده‌اند، اما هنوز چیزی نگرفته‌ایم. از همان اول فصل این قول‌ها را دادند، اما ما چیزی ندیدیم. البته وضعیت مالی تیم بد نیست و پول بچه‌ها تقریباً به‌موقع پرداخت می‌شود و از این بابت مشکلی نداریم. ما بخشی از قرادادمان را گرفته‌ایم، اما بخش دیگر را گفتند که تا سه چهار روز دیگر می‌دهند.

وی در مورد دعوت نشدن بازیکنان پارس جنوبی به تیم ملی گفت: دعوت به تیم ملی نظر کادر فنی است. کی‌روش می‌داند چه بازیکنانی را به تیمش دعوت می‌کند. او اگر خواست، کل پارس جنوبی در خدمت تیم ملی است، اما اگر هم نخواست که نظرش بوده است و به آن احترام می‌گذاریم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.