برانکو پس از پیروزی در جم:جدا از نتیجه، تیم بهتری نسبت به جم بودیم!

شناسه خبر: 4956
تاریخ انتشار: 05 آذر 1396

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس که با تصمیمی جالب توجه و قرار دادن شایان مصلح در ترکیب این تیم و در خط حمله توانست از این تصمیم به سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه دست یابد، در پایان این بازی به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت: به بازیکنانم به خاطر این برد تبریک می‌گویم که تا آخرین لحظه جنگیدند. آن هم در مقابل تیمی که دومین شکستش در یک سال گذشته بود. این دیدار واقعا یک داربی بود. جدا از نتیجه، تیم بهتری نسبت به جم بودیم. چیزی که من را به طور خاص خوشحال می‌کند انگیزه بازیکنانم بود. در پایان این بازی این برد را به هوادارانمان تقدیم می‌کنم. از هوادارانمان تشکر می‌کنم که ۹۰ دقیقه به ما امید دادند که برنده این بازی باشیم. یک بار دیگر تبریک ویژه به بازیکنانم می‌گویم.

سرمربی سرخپوشان در خصوص رفتار تماشاگران این تیم در بازی مقابل پارس جنوبی گفت: شما در بازی بودید؟ شما دیدید کسی از طرف ما تماشاگران را تهدید کند؟ هواداران بطری می‌انداختند. احتمالا از یک چیزی ناراحت بودند. تمام پرسنل ما جلوی تماشاگران را می‌گرفتند که پرتاب نکنند.

وی در واکنش به اینکه آیا از قضاوت دیدار ناراضی است گفت: من درباره داوری صحبت نمی‌کنم. ما در دو سال گذشته مشکل زیادی داشتیم اما همان قدر می‌دانم که این هفتمین پنالتی است که برای پارس جنوبی گرفته می‌شود. بیشتر از استقلال و پرسپولیس!

برانکو در خصوص عملکرد بازیکنان پارس جنوبی در این دیدار گفت: به بازیکنانم گفتم که آنها ۱۱ هفته صدر جدول هستند و این تصادفی نیست. آنها خوب سازمان‌دهی شدند و تحت فشار بازی نمی‌کنند و از بازی لذت می‌برند. به همین خاطر برد ما ارزش بیشتری دارد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به انتقادی در خصوص عملکرد خط حمله این تیم گفت: ما دو بازی سخت مقابل پدیده و پارس جنوبی داشتیم که هر دو تیم سازماندهی خوبی دارند. طبیعی بود که می‌دانستیم به سختی به موقعیت گل دست پیدا می‌کنیم. مقابل پدیده چهار، پنج موقعیت گل داشتیم که باید گل می‌زدیم. امروز البته موقعیت‌های کمتری داشتیم. ما از سیستم دفاعی حریف آگاه بودیم و به نحوی بازی کردیم که برای حریفمان مورد پسند باشد اما آگاهانه این کار را کردیم چون قهرمان کشور هستیم.

وی ادامه داد:  تمام تلاش ما این است که مدام هجومی بازی کنیم چون این تنها روشی است که با آن می‌توان نتیجه را حفظ کرد. نهایتا هم به نفعمان تمام شد. وقتی دقیقه ۹۶ گل می‌زنید به شانس ربط پیدا می‌کند اما ما به دنبال این گل بودیم. ما این احساس را داشتیم که گل حوالی تیم ما است.

برانکو در ادامه این نشست خبری در خصوص مسائل مربوط به تمدید قراردادش نیز گفت: تغییراتی در کادر مدیریتی باشگاه بوده که تاثیراتی روی بازیکنان داشت. بازیکنان می‌خواهند همه چیز شفاف باشد. ما هم به دنبال این هستیم که همه چیز به روال عادی برگردد. یک ماه وضعیت مشخص نبود که طاهری می‌خواهد برود یا نه و چه کسی به جای او خواهد آمد. از طاهری به خاطر همکاری که در دو سال گذشته داشتیم تشکر می‌کنیم. مطمئن باشید پرسپولیس وضعیتش بهتر خواهد شد. تمدید قرارداد بین من و باشگاه است و بستگی به باشگاه و پیشنهادش دارد. این توافق دو جانبه است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.