همه نگرانی ها از جم،به سرنوشت شاهین دچار نشویم!این تیم حق استان بوشهر است و باید به آسیا برود

شناسه خبر: 5331
تاریخ انتشار: 16 آذر 1396

یادداشت تحریریه فوتبال بوشهر / بازی حساس و نفسگیر مقابل سیاه جامگاه تمام شده و انگار مهدی تارتار خوشحال نیست و دلش می خواهد هر چه سریعتر به کنفرانس خبری برسد و حرفهای تازه ای بزند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر پارس جنوبی جم نماینده شایسته استان بوشهر در لیگ برتر، نیم فصل اولین حضورش را در لیگ برتر به خوبی سپری کرد و با کسب نایب قهرمانی بالاتر از تیمهای بزرگی نظیر تراکتورسازی ،ذوب آهن و سپاهان در مکان دوم ایستاد.نتیجه ای که کمتر کسی ابتدای فصل از جمی ها انتظارش را داشت اما همدلی تیم تارتار و حضور پر شور تماشاگرانشان یک نتیجه خارق العاده را رقم زدند.

 

تارتار در کنفرانس خبری بعد از برد مقابل سیاه جامگان به صراحت از مشکلات مالی تیمش پرده برداشت و خواستار حل شدن مشکلاتی شد که چند ماه است گریبان پارس جنوبی جم را گرفته و حتی در همین پایگاه خبری به آن اشاره شد اما کسی جدی نگرفت!ابتدای فصل را به یاد آورید پرداختها به تاخیر افتاد و البته زمانی که بعد از چند هفته پیش پرداخت ابتدای فصل بازیکنان داده شد، به برخی نرسید و بعد از گذشت چند هفته بخش دیگری پرداخت شد تا سر و صداها بخوابد!

 

ماجرای پول کادر فنی و عوامل اجرایی باشگاه هم همین چند وقت پیش حل شد تا غائله فعلا ختم به خیر شود اما حالا باید پول نیم فصل و پاداشهایی که بعد از هر برد وعده پرداخت آنها داده شده نقد شود اما تا کنون ریالی پرداخت نشده است! تعارف را کنار بگذاریم پارس جنوبی جم چشم چراغ فوتبال استان و شهرستان جم است که مردم این شهر خوش آب و هوا به ان افتخار میکنند.تارتار از وعده پاداشها حرف می زند و نگران پول بازیکنانش در نیم فصل است که به موقع پرداخت شود.

 

بهرام رضاییان مدیر عامل این باشگاه فعلا سکوت کرده و واکنشی نشان نداده است.مرد باهوشی که نشان داده راه و رسم مدیریت در ورزش را به خوبی بلد است،برخی می گویند سنگ اندازی هایی صورت گرفته تا این تیم موفق نشود.شاید برخی هنوز تجربه شاهین بوشهر را باور ندارند،تیمی که تا فینال جام حذفی رفت اما بازیکنانش در خانه همبازیان خود ناهار پیش از جام حذفی را نوش جان کردند.

 

پارس جنوبی جم هواداران دلسوزی دارد که در همین مدت کوتاه بعد از رسانه ای شدن مشکلات، در دنیای مجازی واکنش های خود را پیرامون این مسئله نشان داده اند و کاملا مشخص است مانند کوه پشت تیمشان هستند اما اینجا باید تا ماجرا حادتر نشده افرادی همچون خانم الماسی نماینده مردم جنوب استان در مجلس و رییس سازمان منطقه ویژه انرژی پارس که اتفاقا نشان داده علاقه وافری به فوتبال دارد، وارد عمل شده و برای نجات تیم تدبیری کنند.

 

در طول ۲۴ ساعت گذشته خبرهای متناقضی پیرامون جدایی برخی ستاره های پارس جنوبی مطرح شده که نمی توان آنها را جدی گرفت .بازیکن تحت قرارداد باشگاه است و تا کنون ۳۰درصد پول آنها پرداخت شده و اگر کار به جاهای باریک کشیده شود،مدیر عامل باشگاه انقدر زیرک و باهوش است که ۲۰ درصد برخی را پر کند تا برای جدایی نیاز به صدور رضایت نامه رسمی داشته باشند.

پس نباید به شایعات دامن زد و بیخود تیم و هوادارانش را وارد استرس کرد اما در این زمان حساس نیم فصل وظیفه مسئولان بلند پایه استان است که برای حل مشکلات تیمی گام بردارند که می تواند استان بوشهر را در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا صاحب نماینده ای شایسته کند،اندکی فکر کنید متوجه خواهید شد که اتفاق کوچکی در راه نیست!

 

گفته می شود جمعه شب و در برنامه رادیویی جمعه ها با ورزش رادیو بوشهر قرار است در این مورد مهم به شکل ویژه پرداخته شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.