مهندس یوسفی به شایعات پایان داد:خیال مردم و هواداران راحت باشد،پشت تیم پارس جنوبی جم هستیم/از صفر تا ۱۰۰ هزینه ها را پارس جنوبی داده است و طبق قراردادها عمل کرده ایم

شناسه خبر: 5485
تاریخ انتشار: 23 آذر 1396

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت:هواداران نگران نباشند و با اطمینان خاطر پشت تیم هستیم.

 

به گزارش فوتبال بوشهر مهندس مهدی یوسفی  در گفتگو با برنامه پنج دری رادیو بوشهر با اعلام این خبر که همه تعهدات باشگاه پارس جنوبی جم تا کنون انجام شده ادامه داد:خوشبختانه سازمان منطقه ویژه انرژی پارس به عنوان نماینده وزارت نفت همه تلاش خود را در تکمیل افتخارات استان بخصوص حوزه ورزش انجام داده تا رضایت مردم استان را در بر داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه در طول سه سال اخیر کمکهای شایانی به ورزش استان از سوی منطقه ویژه انرژی پارس صورت گرفته گفت:بیش از ۲۰ سال است در پارس جنوبی و جنوب استان مشغول خدمتگذاری هستم و به جرات بالای ۱۰۰۰ میلیارد تومان از سوی وزارت نفت در طرح های عمرانی خدمات اجرای داشته اما تاثیر آنها هیچگاه از ورزش بیشتر نبوده است.شاید هزینه هایی که در ورزش می شود هیچ وقت چنین اعداد و ارقامی نباشد اما تاثیر اجتماعی آن فوق العاده بالاست. ما تصمیم گرفتیم و انتخاب کردیم در بخش ورزش  فعال باشیم،اکنون علاوه بر تیم فوتبال پارس جم که با حضور و حمایت مردم شهرستان جم و استان ،نایب قهرمان نیم فصل شده ،تیم فوتبال ساحلی ما در برزیل برای حضور در یک رقابت بزرگ باشگاهی دنیا آماده می شود و همواره قهرمان ایران بوده است که در بخش ووشو هم یکی از بهترین تیمهای ایران را ما داریم.

 

یوسفی ادامه داد:فوتبال یک پدیده غیر قابل انکار است و تاثیرگذاری تیم پارس جنوبی جم را در نیم فصل اول لیگ برتر همه استان و البته کشور شاهد بودند. به همه اعضای تیم و همه هوارادان می گویم خیالتات راحت باشد که ما پشت تیم بوده،هستیم و خواهیم بود.این درست که یک سری موانع قانونی شاید در ابتدای کار ،مشکلاتی را بوجود اورد که طبیعی بود.وقتی تیم در لیگ یک و دو حضور داشت هیچ مشکلی نبود اما در لیگ برتر و با توجه به موانع قانونی یک مقدار شرایط متفاوت خواهد شد .همین جا از نمایندگان محترم می خواهم که در مجلس کاری کنند که مناطق محروم و مرزی دستشان برای هزینه در ورزش باز باشد چرا که این یک خدمت رسانی به مردم است.

 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تصریح کرد:روزی که تصمیم گرفتیم از تیم حمایت شود،ضمن در نظر گرفتن همه قوانین و مقررات،پیش بینی خیلی از مسائل را  کرده بودیم تا خدای نکرده به بن بست نرسیم.تا به امروز تیم ما بدهی ندارد ،شاید در فضای حرفه ای بازیکن حرفی را مطرح کند اما نباید تاثیری در روان هواداران داشته باشد. من همین جا به جرات می گویم از روز صعود به لیگ برتر همه هزینه های بازساری ورزشگاه و پیش پرداخت باریکنان انجام شد ،پاداشها در پایان نیم فصل هم پرداخت شد تا تیم دغدغه ای نداشته باشد،تنها یک بازیکن ما مایکل اومانیا بود که به دلیل تاخیر وی در پیوستن به تیم ،پرداختی او با اندکی تاخیر انجام پذیرفت.

 

یوسفی تاکید کرد: تیم هم اکنون در تهران است و با قدرت به کار خود ادامه خواهد.شاید برخی بدبینانه بگویند تیمهای نوظهور در نیم فصل دوم خللی در کارشان ایجاد شود اما من به مدیر عامل باشگاه گفته ام اگر قرار است ترمیمی در زمینه بازیکن برای تیم انجام گیرد حتما پیگیری کنند.بیش از هر حمایتی، حضور و حمایت هواداران پر شورمان را میخواهیم تا در نیم فصل دوم هم بالای جدول باقی بمانیم.

 

وی با بیان اینکه از صفر تا ۱۰۰ پرداختی های تیم و امکانات اردویی را پارس جنوبی انجام داده گفت:من امیدوارم تیم آسیایی شود و باید نگاه ما بالا باشد. روزی در لیگ دسته اول عنوان کردم باید راهی لیگ برتر شویم که برخی خرده گرفتند نباید توقعات را بالا ببرید اما من گفتم وقتی هدف و آرزوها بالا باشد مطمئنا به هدف خواهیم رسید که شکر خدا تیم با اقتدار لیگ برتری شد.باز هم می گویم دغدغه من هم مانند همه مردم استان تیم پارس جنوبی جم است و باید در کنار یکدیگر برای رقم خوردن موفقیت بزرگ تلاش کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.