دلگرم پیش از بازی مقابل استقلال: دیدار با استقلال، دیدار اصیل‌های ایران است

شناسه خبر: 5560
تاریخ انتشار: 26 آذر 1396

ایرانجوان بوشهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مهمان استقلال است. دلگرم سرمربی ایرانجوان با حضور در این نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

صحبت های اولیه:

از دو منظر به این بازی نگاه می کنیم. نگاه اول ما به استقلال است که بازی کردن برابر تیم هایی مانند استقلال که با ریشه هستند، باعث افتخار است. استقلال هواداران میلیونی در سراسر کشور دارد و بازیکنان ما می توانند توانایی خود را به نمایش بگذارند. همچنین ایرانجوان نیز ۷۰ سال قدمت دارد و به همین دلیل این بازی میان ریشه داران است و هر دو تیم از تیم های اصیل ایران هستند. بازی فردا یک دیدار قابل قبول برای هر دو تیم است. بازیکنان ما یک چالش پیش رو دارند که باید از آن برای معرفی خود استفاده کنند. ما در این بازی به دنبال موفقیت هستیم و استقلال نیز می خواهد پیروز باشد، اما در نهایت یک تیم به مرحله بعدی می رود.

 

کیفیت تیم های لیگ یک؟

زمان این است که به لیگ یک به شکل حرفه ای نگاه کنیم؛ اما لیگ یک از استانداردها فاصله دارد. اما با وجود این اختلاف با لیگ برتر در لیگ یک بازیکنان با کیفیتی حضور دارند و هر سال می بینید که تیم های لیگ برتر از لیگ یک بازیکن می گیرند. میان تیم های ایرانی تفاوت کیفی زیادی نیست. مهدی طارمی از ایرانجوان به پرسپولیس رفت و با دو فصل بهترین بازیکن ایران شد و این موضوع نشان می دهد تفاوت ها خیلی زیاد نیست. مهدی قائدی نیز این وضعیت را داشت و باشگاه ایرانجوان او را معرفی کرد. اگر قائدی قدر توانایی خود را بداند می تواند نقش پر رنگی در آینده فوتبال ایران داشته باشد. دلیل این فاصله کم نیز این است که بازیکنان ما ریشه ای رشد نکردند. ما در مرحله قبل فولاد خوزستان را حذف کردیم و خونه به خونه نیز سیاه جامگان را حذف کرد و امکان رخ دادن شگفتی باز هم هست.

 

فساد در لیگ یک؟

من ۵ سال در دسته اول حضور داشتم و هیچگاه فساد به من پیشنهاد نشد. اما قبول دارم که هر جا پول فراوانی وجود داشته باشد، فساد نیز ایجاد می شود و ما باید بیشتر نظارت داشته باشیم. نمی شود قطعی بگوییم فساد وجود دارد یا نه؛ اما سیستم های نظارتی باید جلوی افراد سودجو را بگیرند.

 

درگیری ایرانجوانی ها در مس؟

از برنامه لیگ یک فوتبال گلایه دارم که واقعیت ها را نشان نداد و اجازه نداد که مسئولان ایرانجوان روی خط بیایند و از حق تیم دفاع کنند. در بازی با مس کرمان این صحبت ها اشتباه است. داوری هر چند اشتباه تاثیر گذار نداشت اما سوت های اشتباه داور تمرکز بازیکنان را بر هم می زد. در یک صحنه توپ هنوز بیرون نرفته بود و با پای بازیکن مس برخورد کرده بود اما من برای اولین بار اعتراض کردم و به شکل عجیبی اخراج شدم. سپس هم بازیکن ما از زمین مسابقه اخراج شد و همین موضوع ما را ناراحت کرد. من از عملکرد ناشایست بازیکنانم دفاع نمی کنم اما این را هم می گویم در محدوده فنی اجازه دخالت نیروی انتظامی وجود ندارد. چرا کسی نمی گوید مربی ما توسط نیروی انتظامی مجروح شد؟ ما خوبی ها را یاد می کنیم و بدی ها را نفی می کنیم و من از عملکرد بازیکنم در برابر مامورین نیروی انتظامی دفاع نمی کنم.

 

شکایت از استقلال؟

باشگاه استقلال تعهداتی نسبت به ایرانجوان داشت؛ اما این تعهدات انجام نشد و ما مجبور به شکایت شدیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.