عطا وزیری سرپرست ایرانجوان:اگر هزینه‌های ما را سازمان‌ لیگ یا باشگاه استقلال متقبل شود، می‌مانیم

شناسه خبر: 5585
تاریخ انتشار: 27 آذر 1396

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: بعضی از بازیکنان ما امشب بلیت دارند و بعضی‌ها فردا، در حال حاضر هتل امشب فقط می‌تواند ۴ اتاق به ما بدهد، با مشورتی که با مسئولین بوشهر کردیم به احتمال زیاد تهران را ترک خواهیم کرد.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از وب سایت نود، عطاءالله وزیری در خصوص لغو دیدار ایران‌جوان و استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های جام حذفی به علت آلودگی هوای شهر تهران گفت: متأسفانه از همه لحاظ ضرر کردیم، در حال حاضر تمام تیم‌ها در تعطیلات هستند ولی ما گیر بازی استقلال هستیم حالا که لغو شده مشکلاتمان بیشتر و هزینه‌ها دوچندان شده است، متأسفانه وقتی که من با فتاحی صحبت کردم مسئول هتل فهمید و به من گفت هتل جا ندارد، ما قبلاً رزرو کردیم و فقط می‌توانیم ۴ اتاق به شما بدهیم.

وزیر در ادامه تأکید کرد: این همه آدم به نظر شما در ۴ اتاق جا می‌شوند؟ بعضی از بازیکنان ما امشب بلیت دارند و بعضی هم فردا، با توجه به اینکه هزینه‌ها قرار است دو چندان شود به احتمال زیاد با صحبت‌هایی که با مسئولین بوشهر انجام دادیم راهی بوشهر شویم، اگر باشگاه استقلال، سازمان لیگ هزینه ما را در این یکی دو روز آینده متقبل می‌شوند می‌مانیم و مقابل این تیم بازی می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: طبق قانون ۲۴ ساعت بعد باید بازی برگزار شود، با توجه به اینکه فردا بازی پرسپولیس با صنعت نفت است این بازی را به روز چهارشنبه موکول کنند و ما فردا بازی کنیم. وقتی با فتاحی صحبت کردم گفت به احتمال زیاد چهارشنبه بازی برگزار شود پس ممکن است به خاطر آلودگی هوا چهارشنبه هم بازی برگزار نشود.

وی در پایان افزود: باز هم می‌گویم اگر هزینه‌های مان را متقبل شوند ما می‌مانیم وگرنه به احتمال زیاد تهران را ترک خواهیم کرد چرا که هزینه‌ها دوچندان شده و در حال حاضر هتل هم جایی ندارد که ما بخواهیم بمانیم، فشار از دو جهت به تیم ما وارد شده و زیاد است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.