حسین پورامینی:در مرام ما وقت کشی نیست،معتقدم روزی کیروش من را هم میبیند

شناسه خبر: 6189
تاریخ انتشار: 23 دی 1396
تیم پارس جنوبی جم تنها سه دقیقه با پیروزی در آبادان فاصله داشت اما در دقیقه ۸۷ گل مساوی را خورد تا به یک امتیاز بسنده کند.
حسین پورامینی، کاپیتان تیم پارس جنوبی که سازنده تک گل تیمش دراین دیدار بود در خصوص صحنه گل گفت: می توانستم خودم به توپ ضربه بزنم اما یک لحظه دیدم روح الله سیف الهی در موقعیت بهتری قرار دارد و تصمیم گرفتم توپ را به او بدهم که خوشبختانه ضربه اش تبدیل به گل شد و این برایم خیلی خوشحال کننده بود، چون تصمیم درستی گرفته بودم و شاید اگر توپ گل نمی شد خودم را سرزنش می کردم که چرا خودم به توپ ضربه نزدم.
این بازیکن در خصوص صحبت هایی که مبنی بر وقت کشی از سوی بازیکنان تیم پارس جنوبی مطرح شد، گفت: در مرام ما و تیم ما وقت کشی نیست. ما یکی از سرعتی ترین تیم های لیگ برتر هستیم و این از میزان دوندگی امان که در هر بازی ثبت می شود مشخص است. اگر هم بازی از جریان می افتد به خاطر مصدومیت بازیکنان است و در صحنه ای که من نقش بر زمین شدم ضربه بدی خوردم و همه بدنم درد گرفت. تیم ما از ابتدای فصل تا به امروز همیشه رو به جلو و تهاجمی بازی کرده و این روند هم چنان ادامه خواهد داشت. یک امتیازی که ما در آبادان به دست آوردیم امتیاز بدی نبود هر چند که سه امتیاز به آسانی ازدست ما در رفت.
حسین پورامینی در واکنش به این سوال که هم چنان با گل زنی و ساختن گل در لیست کی روش قرار نمی گیرد و آیا ادامه این روند موجب نمی شود تا انگیزه اش را از دست دهد، گفت: من وقتی به زمین می روم ابتدا برای دفاع از اعتبار فنی ام بازی می کنم و بعد موفقیت تیم. این ها بهترین انگیزه ها برای خوب بازی کردن است. چرا دروغ. در کنار این ها دوست دارم به تیم ملی دعوت شوم و به این ورند ادامه می دهم و معتقدم روزی چشمان کی روش بازی من را می بیند و دست کم برای آزمایش کردن من را به تیم ملی دعوت می کند. به این امید اعتقاد دارم و به صراحت معتقدم روزی لطف خدا شامل حال من خواهد شد چون این استعداد را خدا داده که می توانسته ندهد.
کاپیتان تیم پارس جنوبی جم در پایان گفت: کمی انتظارات از ما بالا رفته واین نشان می دهد ما خوب هستیم. حضور در رتبه سوم جدول در فصل اول حضور در لیگ برتر وضعیت بسیار خوبی است و باید خدا را شکر کنیم. ما کمی هم دغدغه مالی داریم که این زیبنده نیست.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.