مهدی تارتار پس تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان:نیمه اول باید ۵ گل میزدیم،شرمنده هواداران شدیم

شناسه خبر: 6366
تاریخ انتشار: 28 دی 1396

تارتار همچنین از نمایش تیمش در نیمه دوم انتقاد کرد و بابت مساوی از هواداران تیم پوزش خواست.

متن کامل حرف های سرمربی پارس جنوبی را بخوانید:

نیمه اول باید ۵ گل می زدیم

بازی واقعا دو نیمه متفاوت داشت؛ نیمه اول ما می توانستیم با اختلاف ۴، ۵ گل از تیم استقلال خوزستان جلو بیفتیم که متاسفانه در نیمه دوم بچه هایمان خوب بازی را آغاز نکردند و در اشتباهات فردی حریف را صاحب موقعیت گلزنی کردیم. از طرف دیگر تیم استقلال جانانه جنگید و دفاع کرد و آنها وقت تلف کردند. در روزی که محکوم به برد بودیم شرمنده هوادارانمان شدیم و هوادارانمان را ناراحت راهی خانه هایشان کردیم. از همه هوادارانمان عذرخواهی می کنم.

فوتبال بی رحم است

ما تا قبل از آنکه گل مساوی را بخوریم گفتم که بچه هایمان نیمه دوم را خوب شروع نکردند و فکر می کردند مثل نیمه اول خواهد بود و ما هم هرچقدر تذکرات لازم را گوشزد کردیم اما آنطور که می خواستیم نشدند. فوتبال یک ورزش بی رحم است و اگر ما گل دوم را به استقلال صنعتی می زدیم شاید با اختلاف این بازی را می بردیم و جذابیتش هم همین است. به هر حال باز هم می گویم که شرمنده هوادارانمان در بحث نتیجه گیری شدیم.

اشتباه ما بازی فراتر از انتظار بود

او در پاسخ به خبرنگاری که از نتایج اخیر پارس انتقاد داشت، گفت: ما به نظر شما احترام می گذاریم و به جز واقعیت چیزی نگفتیم. اولا سپیدرود به دلیل قدمت از ما جلوتر است، دوما آنکه نباید روی تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده فشار بگذاریم چون نتیجه اش عکس می شود. شما باید طوری با بازیکنانت رفتار کنی که توقعات از آنها پایین باشد وگرنه این بازیکنان، بازیکنانی نبودند که بدانند چکار کنند. ما باید فشار را از روی تیم برمی داشتیم و به حق هم گفتیم. ما دروغ نگفتیم، اگر اشتباهی هم کردیم به خاطر این بوده که زود بالا آمدیم. اگر روز آخر تیم ما در لیگ برتر می ماند اکنون ما فرشته نجات این شهر می بودیم.

حالا مساوی ما همه را ناراحت می کند

به هر حال تلاشمان را کردیم و هنوز تیم مان در بین ۳ تیم بالای جدول است و امروز هم به رده دوم صعود کردیم. ببینید هواداران چقدر از ما توقع دارند و شرمنده شان شدیم که امروز نتوانستیم پیروزی را برای آنها به ارمغان بیاوریم ولی واقعا انتظارات باید از تیم ما این باشد که هواداران با یک مساوی از ما ناراحت شود؟ شاید ما باید طوری برنامه ریزی می کردیم که تا روز آخر برای بقا در لیگ برتر دست و پا می زدیم تا آن موقع هوادارانمان ما را حمایت کنند.

*تارتار درباره جدایی آلویز نانگ هم گفت: درباره رفتن یا ماندن هر بازیکنی باید بگویم که نظر شما قابل احترام است ولی کارهای فنی را به ما بسپارید.

*همچنین او درباره کم شدن هواداران پارس چنین گفت: وقتی یک تیم نتیجه بگیرد بالطبع هواداران بیشتری به ورزشگاه می آیند. مهم این است که ما همچنان داریم تلاش می کنیم و سعی می کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.