کری داغ بازیکن پارس جنوبی جم برای استقلالی ها،امید سینگ:روز بازی قدرت خود را به آنها نشان میدهیم

شناسه خبر: 6484
تاریخ انتشار: 01 بهمن 1396

پارس جنوبی در آخرین دیدارش برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه مساوی رسید وهرچند کماکان تیم سوم جدول است اما ادامه این روند می تواند پارس را از جمع سهمیه بگیران دور کند. امید سینک بازیکن تهاجمی این تیم در هفته های پایانی نیم فصل اول دچار مصدومیت شد و برخی غیبت او و یکی دو عنصر تهاجمی را دلیل نتایج نه چندان خوب پارس می دانند. سینک که به تازگی از مصدومیت رها شده حالا برای بازی حساس روزجمعه تیمش برابر استقلال تهران می تواند یکی از مهره های کلیدی تارتار باشد. سینک درباره بازگشتش به مسابقات گفت:خداراشکر بعد از دو ماه و نیم توانستم برگردم.

او درباره بازی با صنعت نفت که بیست دقیقه در زمین حضور داشت گفت: باید بازی را با اختلاف می بردیم اما این اتفاق نیفتاد و روی اشتباه گل خوردیم

امید سینک در ادامه بااشاره شرایط خودش گفت: الان بدنم کاملا آماده است و فقط دلم می خواهد در برگشتم از مصدومیت بازی های خوبی انجام بدهم. بدنساز تیم خیلی برای من زحمت کشیدو با کمک پزشکان من را به آمادگی رساندند.

او درباره ۵ نتیجه ضعیف پارس در نیم فصل دوم گفت: ما امسال مصدومان زیادی داشتیم اما بازیکنان به خوبی جای مصدومان را پرکردند. من هم سعی دارم از این به بعد آنقدر کار کنم که بتوانم به تیم ملی دعوت شوم.

وینگر سرعتی و تکنیکی پارس در ادامه با اشاره به بازی روز جمعه برابر استقلال گفت: بازی با استقلال و پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند. شاید برخی بازیکنانمان برای اولین بار باشد که به استادیوم آزادی می آیند ولی این دلیل نمی شود چون بچه ها می خواهند خودشان را اثبات کنند. من مطئمنم بازی قابل قبولی ارائه و قدرت پارس را در این بازی نشان می دهیم.

او همچنین اضافه کرد: ما یک مربی جوان والبته باتجربه داریم که همیشه بهترین تصمیمات را گرفته است. بعضی ها به بازی پارس ایراد گرفته اند اما در تمام همین ۵ بازی اخیر از حریفانمان سر بودیم و در دقایق پایانی گل خوردیم.

سینک با اشاره به بازی استقلال گفت: درست است که استقلال در چند بازی خوب نتیجه نگرفته اما آن ها تیمی قوی هستند با این وجود ما فقط برای کسب سه امتیاز به این بازی می رویم. اگر یادتان باشد در بازی رفت هم همه فکر می کردند ما بازنده باشیم اما توانستیم استقلال را شکست دهیم.

او درباره انگیزه گلزنی اش در این بازی گفت: من بازی رفت گل نزدم اما به گفته مربیان نمایش خوبی داشتم و حتی یک توپ هم به تیردروازه استقلال زدم و چند توپ را حسینی در این بازی به خوبی گرفت.

مهاجم سرعتی پارس در انتها گفت: ما الان و در این شرایط هنوز تیم سوم جدول هستیم و به هیچ وجه شرایطمان بحرانی نیست. ما تیمی میلیاردی نیستیم اما با انقلابی که آقای تارتار در تیم انجام داد توانستیم شخصیت پیدا کرده و امروز یکی از مدعیان هستیم.

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.