مهدی تارتار:داور می خواست بازی مساوی شود!

شناسه خبر: 6940
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1396

مهدی تارتار پس از تساوی خانگی بدون گل پارس جنوبی مقابل سایپا در نشست خبری گفت: قبل از شروع صحبتم در خصوص بازی، باید تشکری از هواداران با فرهنگ جمی و استان بوشهر بکنم. آنها همیشه نشان داده‌اند که برای همه احترام قائل هستند. تیم میهمان، میزبان، بازیکنان حریف، کادرفنی حریف و حتی داور. آنها همیشه فرهنگ بالای خودشان را نشان داده‌اند و من بی‌جهت از هواداران تیم‌مان تعریف نمی‌کنم و همه کسانی که به اینجا آماده‌اند، اذعان دارند که هواداران ما فرهنگ بالایی دارند.

تارتار ادامه داد: بازی دو نیمه داشت؛ نیمه اول شاهد بازی درگیرانه بودیم. سایپا در نیم فصل دوم تیم بهتری شده است. نیمه اول ما را تحت فشار قرار داد. در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم به بازی مسلط‌ تر شدیم البته نه اینکه بازی کاملا در اختیار ما باشد. سایپا تیمی است که این هفته‌ها خیلی خوب نتیجه گرفته و بازی سنگینی بود. این یک امتیاز به درد ما و سایپا نخورد و به اهداف‌مان نرسیدیم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد داوری مسابقه گفت: از بس در مورد داوری حرف زدم خسته شدم. بهتر است کارشناسان در این مورد حرف بزنند.در این بازی یک صحنه مشکوک وجود داشت که بازیکن ما می‌گفت روی او خطا انجام شده است. احساس می‌کنم داور دوست داشت بازی مساوی تمام شود.

تارتار در مورد کسب سهمیه آسیایی گفت: تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم اما باید واقع بین باشیم. ما در این فصل به لیگ برتر آمده ایم. از بازیکنانم باید تشکر کنم که با تمام وجودشان بازی می‌کنند. بازیکنان ما فداکارانه بازی کردند و از دروازه‌بان تا خط حمله همه به دنبال برد هستند. نتیجه دیگر دست ما نیست. در خیلی از صحنه‌های بازی بازیکنان ما فداکاری کردند. بازیکنان با این شیوه بازی کادرفنی را خوشحال می‌کنند. نتیجه دست خداست. یک روز می بریم یک روز مساوی می‌شود و یک روز هم بازنده می‌شویم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه بازی سردی را شاهد بودیم و دلیل افت باشگاه‌های فوتبال ایران چیست گفت: از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم که در شهر جم همیشه حامی من بوده‌اند. در نیم فصل دوم بازی ها سخت می‌شود. همه تیم‌ها می‌خواهند بازنده نباشند و بسته بازی می‌کنند و اکثر بازی‌ها مساوی تمام می‌شود. پرسپولیس خودش را از لیگ جدا کرده و با اختلاف قهرمان می‌شود. پدیده هم که بعد از ۱۰ نفره شدن گل خورد. سایر بازی‌ها بیشتر مساوی می‌شود که دلیلش حساسیت زیاد بازی‌هاست که همه تیم‌ها محتاط عمل می‌کنند./ فارس


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.