تکرار سرقت تلفن همراه در ورزشگاه بوشهر، آقای دزد داوران را رها نمیکند!

شناسه خبر: 7617
تاریخ انتشار: 03 اسفند 1396

گویا ماجرای ادامه دار دزدی از داوران زحمتکش بوشهری در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر تمامی ندارد و این قشر نجیب جامعه ورزشی بوشهر باید بدون گوشی تلفن همراه تمرین خود را ترک کنند!

 

به گزارش فوتبال بوشهر بعد از اینکه حدود دو ماه پیش و هنگام تمرین داوران هم استانی در زمین چمن شماره یک که تعداد ۹ گوشی تلفن همراه آنها دزدیده شد و البته  پیگیری و ردیابی دوربین های مدار بسته موجود در ورزشگاه پیر بوشهر هم چاره ساز نشد تا بار دیگر آقای دزد موفق شود دو گوشی داواران را مثل آب خوردن با خود ببرد!

 

گویا روز دوشنبه و هنگامی که حسین مرادی و علی رستمیان دو داور بوشهری مشغول تمرین در پیست شهید بهشتی بودند آقای دزد با خیالی آسوده به وسط زمین چمن شماره یک می رود و مثل آب خوردن هر دو گوشی این بندگان خدا به سرقت میبرد! پیگیری های آنها تا این لحظه جواب مثبتی نداشته و به نظر میرسد دوربین های ورزشگاه خراب یا خاموش باشند که اصلا جالب توجه نیست!

 

انتظار می رود هیات فوتبال و حراست اداره ورزش و جوانان بوشهر در این باره  پیگیری های لازم را انجام دهند تا هر فردی که برای ورزش راهی ورزشگاه می شود با امنیت کامل بتواند ورزش کند . انصافا گناه این دو داور چیست که باید برای دومین بار در طول مدت زمان کوتاه بدون گوشی تلفن همراه به خانه بروند.

 

به نظر می رسد این دوست سارق جای دیگری جز ورزشگاه شهید بهشتی برای دزدیدن گوشی ندارد!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.