سرمربی سابق شاهین در واکنش به مصاحبه رادیویی پاشازاده:آقای پاشازاده آمده اید که شاهین صعود کند،فعلا شاهین وشادی هواداران از همه چیز مهمتر است!

شناسه خبر: 7701
تاریخ انتشار: 07 اسفند 1396

حمید کللی فرد سرمربی سابق شاهین شهرداری بوشهر در واکنش به مصاحبه رادیویی مهدی پاشازاده سرمربی جدید شاهینی ها با ارسال پیامی در مورد برخی اتفاقات اخیر توضیحات خود را ارائه کرد.

 

به گزارش فوتبال بوشهر کللی فرد در این باره نوشت:انتظارم از آقای پاشازاده به عنوان یک بازیکن سابق تیم ملی این است که افکار عمومی را گمراه نکند،شما با شناخت کافی و آگاهی شاهین شهرداری را تحویل گرفته اید.توپ را در زمین دیگران انداختن جالب نیست! شما آمده اید که تیم صعود کند ،من هم به عنوان یک بوشهری از صعود تیم قلبا خوشحال می شوم چرا فوتبال برای مردمان دیار من مانند نان شب است.

 

زمین و زمان در اختیار شماست تا تیم شاهین شهرداری صعود کند،به گفته دوستان شما بعد از بازی دوستانه مقابل پیکان در تهران این تیم فراتر از لیگ است پس خواهش من و همه هواداران این است تمرکزتان را روی هدفتان که صعود است بگذارید و از هر فرصتی که میتوانید برای صعود شاهین شهرداری استفاده کنید تا دل این مردم شاد شود.لطفا به دنبال حاشیه سازی نباشید فعلا صعود شاهین و شادی یک استان از همه چیز مهمتر است.

 

سرمربی سابق شاهین شهرداری در خاتمه تنها به ذکر این جملات بسنده کرد و گفت:خیلی حرف دارم اما الان صعود شاهین شهرداری برای من از هر چیزی مهمتر است.بعد از جدایی سکوت کردم تا انشالا به وقتش حرفهایم را خواهم زد،الان شاهین و شادی هواداران بوشهری از هر اتفاقی واجب تر است!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.