پاشازاده پس از برد ۶ گله شاهین شهرداری:امیدوارم جشن قهرمانی را در یک ورزشگاه لبریز از تماشاگر بگیریم،برای من فرقی ندارد گل کوچک هم بازی کنم باید برنده باشم!

شناسه خبر: 8880
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1397

مهدی پاشازاده سرمربی شاهین شهرداری در پایان بازی تیمش مقابل شهرداری بندر عباس گفت:بین دو نیمه مانند همیشه با بچه ها صحبت کردم که شکر خدا موف شدیم یک برد خوب را بدست بیاوریم.از هواداران شاهین قدردانی میکنم که بیش از گذشته ما را تشویق کردند و امیدوارم جشن قهرمانی را در یک ورزشگاه لبریز از تماشاگر بگیریم.

 

به گزارش فوتبال بوشهر پاشازاده در گفتگو با خبرنگاران ادامه داد:برای هر بازی برنامه داریم،اهل ادا در آوردن نیستم که بگویم برای هر ۱۰ دقیقه بازی برنامه داشتیم اما انگیزه ما باعث پیروزی تیمم شد. ول کن نیستیم و تا روز آخر برای گل زدن و پیروزی تلاش میکنیم.من می خواهم که ببریم و گل بزنیم هر جا که باشم برای این خواسته تلاش میکنم.امیدوارم باز هم برای ما شایعه درست نکنند،بازی فوتبال بود که به بهترین شکل بازی کردیم و صدرنشین ماندیم.

 

سرمربی شاهین شهرداری تصریح کرد:کاری به سایر نتایج ندارم،نگاه ما بازی خودمان است.بازی آبادان هم فرقی ندارد و من باید پیروز باشم! اینجا گل کوچک را با من بازی کنید باید برنده باشم!نسبت به هر بازی و توان بازیکنان آنها را ارنج میکنم .ما یک تیم هستیم که برای رسیدن به هدف تلاش میکنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.