واکنش الماسی در پی انتشار خبر انحلال باشگاه لیگ برتری استان:کذب محض است با قدرت از تیم پارس جنوبی جم حمایت میکنیم

شناسه خبر: 9359
تاریخ انتشار: 05 اردیبهشت 1397

در پی منتشر شدن یک خبر پیرامون انحلال باشگاه پارس جنوبی جم در فصل آتی لیگ برتر و واکنش شدید هواداران این تیم در سراسر استان،سکینه الماسی نماینده منتحب مردم جنوب استان در مجلس با رادیو بوشهر و برنامه پسین ورزش گفتگو کرد.

 

به گزارش فوتبال بوشهر وی که امروز در تمرین پارس جنوبی جم حاضر شده بود در این باره گفت:همه تیمهای فوتبالی کشور با محدودیت مالی مواجه هستند که پارس جنوبی هم مانند دیگر باشگاهها دچار مشکلاتی شده است. تا کنون ۵۰ درصد قراردادها پرداخت شده و امیدوارم با پیروزی در مشهد جایگاه پنجم جدول را در اولین سال حضور کسب کنند.

 

الماسی ادامه داد:در جریان مشکلات مالی هستم ،جلسات متعددی در وزارت نفت و با مسئولان باشگاه برگزار شد و انشالا  همه تعهدات تا پایان همین لیگ پرداخت خواهد شد. همه بازی های باشگاه پارس جنوبی جم  را دنبال میکنم و این تیم متعلق به یک استان است.متاسفانه سقوط ایرانجوان ما را هم ناراحت کرد و ظرفیت استان ما بسیار بالا است و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مالی  زودتر حل شود تا امید اجتماعی در استان حفظ شود.لیگ برتری شدن پارس جنوبی جم امید جنوب کشور را زنده نگه داشت و این وظیفه همه مسئولان را سنگین تر کرده است.

 

نماینده مردم در مجلس تصریح کرد:انحلال باشگاه در فصل آتی کذب محض است و مطمئن باشید با قدرت و حمایت بیشتری از باشگاه لیگ برتری استان حمایت خواهیم کرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.