تارتار:با این شرایط مالی نمی‌شود با پارس جنوبی همکاری کرد/هدف امسال ما ماندن در لیگ برتر بود

شناسه خبر: 9618
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1397

مهدی تارتار در خصوص وضعیت پارس جنوبی در لیگ هفدهم گفت:ما تیم ناشناخته‌ای در لیگ بودیم و شاید زمانی که در لیگ حضور پیدا کردیم هیچ تیمی باور نمی‌کرد اینقدر بی پروا بازی کنیم.

وی افزود:  ما می‌دانستیم کار سخت می‌شود و نمی‌گذارند مثل نیم فصل اول باشیم. ما فقط می‌خواستیم در لیگ بمانیم.البته در مسائل مالی مشکلاتی داشتیم و این مساله باعث شد تیم ما با مشکلاتی رو به رو شود، شب عید بازیکنان دست خالی به خانه‌هایشان رفتند.

تارتار که با رادیو جوان صحبت می‌کرد در خصوص اینکه چرا در تیمش اعتصابی نشد تاکید کرد: بازیکنان ما ۵۰ درصد میانگین دریافتی داشتند ولی برخی هم زیر ۵۰ درصد گرفته بودند. البته اگر اعتصابی نشد به خاطر ارتباط خوبی بود که بین بازیکنان و کادر فنی و حتی مدیریت برقرار بود. ما شعاری به اسم رفاقت، ریاضت و سعادت در تیم داشتیم که سعی کردم با این شعار پیش برویم.  جا دارد از همکارانم هم تشکر کنم که این رفتارها را در تیم ما جا انداختند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در خصوص تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود کرده‌اند و اینکه چه راهکاری وجود دارد که آنها به مشکل نخورند گفت: تنها مساله ای که تیم‌ها را زمین می‌زند مباحث مالی است. تیم‌هایی مثل ما و نفت مسجد سلیمان تا زمانی که در لیگ یک هستند اصلا مشکلی ندارند و پرداختی آنها منظم است ولی تا به جمع تیم‌های لیگ برتر راه پیدا می‌کنند حق هزینه کردن ندارند. طبیعتا این موضوعات باعث می‌شود تیم‌ها به رده پایین بروند. نفت مسجد سلیمان چند سال پیش به لیگ برتر آمد اما به خاطر مسائل مالی به لیگ یک سقوط کرد.نمی‌شود که حق پخش هم پرداخت نشود و باشگاه‌ها به مشکل بخورند و باشگاه‌ها قطعا با این روش ضرر می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وی فصل آینده در پارس جنوبی می‌ماند یا خیر گفت:من مصاحبه‌‌ای از آقای قلعه نویی دیدم و  او مثال جالبی زده بود. او ذوب آهن را مثل نهالی دیده بود که حالا بارور شده است. ما هم این نهال را کاشته‌ایم و بارور شده اما  با این شرایط نمی‌شود ادامه داد، مهمترین مساله تسویه حساب با بازیکنان و کادر فنی است و اگر این اتفاق بیفتد در آن زمان صحبت می‌کنیم/ فارس

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.