ادعای عجیب محسن فروزان:به زودی ناگفته هایم را در مورد پارس جنوبی جم می گویم!

شناسه خبر: 9620
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1397

فروزان که فصل خوبی را با پارس جنوبی پشت سر گذاشت، توانست با ۹ کلین شیت و عملکرد خوبش جزو گلرهای موفق این فصل لقب بگیرد. این دروازه بان از ۲۸ بازی انجام داده برای پارس جنوبی دومین گلر از نظر باخت و سومین گلر از نظر گل خورده در فصل هجدهم است که رکورد مناسبی برای او به حساب می آید.

فروزان در گفت و گو با خبرنگار ورزش ۳ به این سوالات جواب داد:

 

لیگ هفدهم با پارس جنوبی چطور بود؟ 

ما امسال خوب کار کردیم و حق مان بالاتر از این ها بود. از نظر من رده پنجم برای تیمی که اولین سال حضورش در لیگ برتر است جایگاه فوق العاده ای به حساب می آید. این در حالی است که خیلی ها دوست داشتند فقط در لیگ برتر بمانیم اما ما بازیکنان کاری کردیم کارستان!

 

چرا مثل نیم فصل نخست شگفتی ساز نبودید؟ 

اوایل فصل خوب کار کردیم اما خیلی از مسائل رخ داد تا نتوانیم این روند را ادامه دهیم. یکی از این مسائل مشکلات مالی بود که لطمه زیادی به ما زد. باشگاه ما به خاطر قانون مجلس که عنوان کرده نباید به تیم های حرفه ای پولی پرداخت شود نتوانست به تعهداتش عمل کند. همین موضوع شروع مشکلات برای پارس جنوبی شد و تمرکز ما برهم خورد. همه بازیکنان خرج ۱۰ الی ۱۵ نفر را می دهند و روی وعده های باشگاه حساب کرده بودند. عمده ترین مساله ای که باعث شد سهمیه نگیریم همین موضوع بود. البته مسائل دیگری هم وجود داشت که به وقتش در آینده نزدیک خواهم گفت.

 

چه مشکلاتی؟ 

مشکلاتی که یک سال با آن دست و پنجه نرم کردیم که برای یک تیم حرفه ای در لیگ برتر تاسف آور است. در طول فصل این مسائل را چون درون خانوادگی بود عنوان نکردیم و سعی کردیم تا جایی که می شود آن را حل کنیم اما متاسفانه تا پایان فصل ادامه داشت و حل نشد. همان طور که گفتم به زودی در این باره صحبت خواهم کرد. اگر این مسائل نبود سهمیه که سهل است حتی می توانستیم نایب قهرمان شویم. بازهم تاکید می کنم این مسائل صرفا مالی نبود.

 

خودتان جزو گلرهای خوب لیگ بودید. درباره عملکردت صحبت کن. 

خدا را شکر یکی از سال های خوب فوتبالی ام را سپری کردم و حاشیه ها را از خودم دور کردم. هرچند که همواره در این سال ها دیگران بودند که برای من حاشیه ساختند اما سعی کردم همان ها را هم از خودم دور کنم تا سالی فوق العاده داشته باشم. دو برابر دیگران تمرین کردم تا به سطح اول گذشته ام برگردم. ۲۸ بازی برای پارس جنوبی انجام دادم و دومین گلر از نظر باخت با ۵ باخت بودم و سومین گلر از نظر گل خورده در لیگ برتر جدا از ۹ کلین شیتی که داشتم. این را هم بگویم که پشت خط دفاعی حضور داشتم که اولین سال حضورشان در لیگ برتر بود. آخر فصل همه تیم با هم منسجم شده بودم اما خیلی از بازیکنان از جمله بازیکنان خط دفاعی امسال سال کسب تجربه شان بود و همین مساله فشار زیادی را روی من آورد تا آنها تجربه کسب کنند. همه کارشناسان می دانند که پشت یک تیم جوان گلری کردن سخت است. در گل هایی که من خوردم اشتباهات فردی بازیکنان، گل به خودی و پنالتی زیاد بود. اما بازهم خدا را شکر که کادرفنی بارها اعلام کرد که من ۵۰ درصد تیم بودم. امسال شرایط سختی را پشت سر گذاشتم اما خوشحالم که با آمادگی بالایی که داشتم پیش هواداران سربلند شدم.

 

هواداران جمی همیشه از تو حمایت می کنند آیا فصل آینده هم در پارس جنوبی می مانی؟ 

در دوران فوتبالم در هر تیمی که بازی کرده ام هواداران من را دوست داشتند چون می بینند که با چه فشار و تعصبی تمرین و کار می کنم. هواداران جم دیدند که من چقدر آماده بودم و توانستم یک شهر دیگر را هم خوشحال کنم. درباره ماندنم هم باید بگویم که تاکنون ۵۰ درصد قراردادها را پرداخت کرده اند و ۵۰ درصد قرارداد های مان به اضافه بندهای تشویقی که در قراردادهای بازیکنان بود را تا به کنون نداده اند. از نظر مالی شرایط بدی داشتیم و ابتدا باید با ما تسویه کنند تا بعد در مورد آینده تصمیم بگیرم. فقط می توانم بگویم که طوری کار کردم که مردم و مسئولان جم من را دوست داشتند و من هم آنها را دوست دارم. شرایط اگر مهیا شود گزینه اول من هم پارس جنوبی است اما فعلا که فقط وعده و وعید شنیدیم و بنابراین نمی توانم درباره آینده ام با پارس جنوبی صحبت کنم. این را هم باید بگویم که هواداران همه تلاش خودشان را کردند که ما بتوانیم کسب سهمیه کنیم و آنها بهترین هوادارانی هستند که لیاقت شان حضور پارس جنوبی در آسیاست.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.