مسیگر مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری:مربیان ایرانی نمی‌توانستند کاری برای تیم شاهین انجام دهند،برای انتخاب میشو، بار‌ها مورد انتقاد قرار گرفتیم ولی با گذشت چند روز از تمرینات نظرات عوض شد

شناسه خبر: 23513
تاریخ انتشار: 28 آبان 1398

 

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر گفت: فکر می‌کنم مربیان ایرانی نمی‌توانستند کاری برای تیم شاهین انجام دهند.

به گزارش فوتبال بوشهر  سعید مسیگر در گفت‌وگو با میزان در مورد شروع به کار میشو کریستوویچ، سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، اظهار داشت: قرارداد این مربی در همان روز ورود به ایران بسته شد، ولی ثبت این قرارداد با تاخیر انجام شد. مهم توافق با او بود و زمان ثبت قرارداد اهمیت چندانی نداشت.

وی ادامه داد: شرط خاصی در قرارداد این مربی نیست، ولی برای پیروزی در هر مسابقه امتیاز خاصی در نظر گرفتیم و به او پاداش می‌دهیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در پاسخ به این سوال که مبلغ پیشنهادی شما به دست‌نشان کمتر از سپیدرود بود که با او بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدید، گفت: نمی‌دانم دست‌نشان در تیم سپیدرود چقدر پول می‌گیرد، ولی مبلغ قرارداد سرمربی ما زیاد نیست. ما با میشو حدود ۶۰۰ میلیون تومان قرارداد بستیم. این مبلغ نه کم است و نه زیاد و مبلغی منطقی است.

مسیگر با اشاره به پیشنهاد سرمربی جدید تیمش در مورد جذب بازیکن تصریح کرد: او تا الان پیشنهادی برای جذب بازیکن به باشگاه ارائه نکرده است. از طرفی فعلا نمی‌توانیم دو جای خالی تیم را پر کنیم، چون در لیگ ایران بازیکنی بیرون نمانده است که بتواند باری از روی دوش تیم ما بردارد. در حال حاضر یا بازیکنی با کیفیت بازیکنان خودمان هستند که نیازی به آنها نداریم یا بازیکنان بی‌کیفیتی هستند که نتوانستند به تیمی بپیوندند. سه چهار روز دیگر به میشو فرصت می‌دهیم و بعد در مورد جذب بازیکن و پست مدنظرش با او صحبت می‌کنیم.

وی ادامه داد: قبل از این که میشو به ایران بیاد کمتر کسی او را در بوشهر می‌شناخت. به همین دلیل برای انتخاب او بار‌ها مورد انتقاد قرار گرفتیم ولی با گذشت چند روز از تمرینات نظرات عوض شد. خیلی در این مورد تحقیق کردم و فکر می‌کنم مربیان ایرانی نمی‌توانستند کاری برای تیم شاهین انجام دهند. از نظر من مربیانی که بیرون مانده بودند علم آن را نداشتند بتوانند به این وضعیت تیم شاهین کمکی کنند. از طرفی استعلام‌هایی که از عملکرد میشو داشتیم این نوید را به من داد که مربی خوبی است و می‌تواند باری از روی دوش تیم ما بردارد. حالا با گذشت چند جلسه از تمرینات هم بازیکنان کیفیت کار او را دیدند و هم هواداران وضعیت فنی او را پذیرفتند و همه از عملکردش در تمرینات راضی هستند. هر چند پیش‌بینی می‌شود تغیرات زیادی ایجاد شود.

مدیرعامل باشگاه شاهین در پایان با اشاره به فرار رسیدن موعد پرداخت قسط دوم بازیکنان خاطرنشان کرد: در مورد پرداخت پول خیلی تاخیر نداریم. طی صحبت‌هایی که با شهردار بوشهر داشتیم تا دو هفته دیگر قسط دوم را پرداخت می‌کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.