بازیکن سابق پارس در واکنش به مصاحبه مدیر عامل این باشگاه:من که پولی نگرفته ام،مدام دروغ میگویند!

شناسه خبر: 25792
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1399

 

مدافع سابق پارس جنوبی می گوید نه تنها خودش که بسیاری از بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه پولی دریافت نکردند.

حامد نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره اظهارنظر مرادی مدیرعامل موقت پارس جنوبی مبنی بر اینکه حدود ۸۰ درصد از طلبکارانی که شکایت کردند به پولشان رسیدند، بیان کرد: این حرف کاملا دروغ است. من خودم که پولم را نگرفتم و می دانم اکثر طلبکاران باشگاه پارس جنوبی هم پولی دریافت نکردند.

وی ادامه داد: الان حدود یکسال است که منتظریم تا باشگاه پارس جنوبی پولمان را بدهید. مدیرموقت این باشگاه اما مدام وعده و وعید می دهد. ایشان مدام دروغ می گوید اما نمی داند که با دروغ نمی شود کار را پیش برد.

 

 

مدافع سابق پارس همچنین گفت: ما در پارس جنوبی با بی پولی ها کنار آمدیم و با تمام وجود کار را پیش بردیم. در نهایت هم رتبه خوبی کسب کردیم اما آقایان تازه به فوتبال آمده اند و فکر می کنند این حرف های عجیب و غریب رسانه ای نمی شود و کسی نمی فهمد که چه کار دارند می کنند. مدیر پارس هنوز نمی داند رسانه حرف درون باشگاهی نیست که اینطور راحت مسائل نادرستی را بیان می کند.

نورمحمدی در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: تا جایی که در جریان هستم، سه الی چهار نفر از طلبکاران پولشان را گرفته اند. به برخی نیز چک داده بودند که هیچ کدام از چک ها پاس نشد. خودم هم پولی نگرفتم. من و بقیه ۵۴ درصد مطالبات سال قبل خود را طلبکار هستیم ومی دانم برخی بازیکنان از دو سال پیش هم طلبکار هستند.

وی در پایان افزود: از کمیته انضباطی می خواهم این مسائل را پیگیری کند. من نمی دانم این تیم با این همه بدهکار چطور نیم فصل توانسته یار بگیرد و در نقل و انتقالات شرکت کند. امیدوارم به این وضع رسیدگی شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.