پورموسوی: برنامه‌ای برای بازی استقلال نداریم!

شناسه خبر: 26664
تاریخ انتشار: 03 مرداد 1399

سرمربی پارس جم تاکید می‌کند تیمش برای بازی استقلال به جم نمی‌رود.

پس از تساوی پارس و پیکان ، سیروس پورموسوی  سرمربی جنوبی‌ها ابتدا درباره بازی گفت: در بازی روبرو بازنده نبودیم و خدا را شکر میکنیم. فشردگی مسابقات و باد بازی را خراب کرد. خستگی بازیکنان هم مشهود بود. در نیمه دوم بهتر بودیم و فرصت گل هم داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم.

 

وی در واکنش به اینکه برای مساوی وارد شده بودند گفت: ما تعویض های هجومی داشتیم و همین نشان می‌دهد که برای برد حاضر شدیم. بازی آسانی نبود و یک فینال برای ما بود. در این حالت که ما جایگاه خودمان را حفظ کردیم خوب است.

پور موسوی با اشاره به اینکه کمیته استیناف هنوز رای نهایی را در خصوص بازی استقلال اعلام نکرده گفت: هنوز کمیته استیناف رای نهایی را اعلام نکرده و قرار است روز پنجم و ۲۴ ساعت قبل از برنامه ای که برای بازی با استقلال مشخص شده، اعلام کند. ما به تیم استراحت دادیم و برای بازی هم در جم حاضر نخواهیم شد و فعلا برنامه ای برای آن نداریم.

وی ادامه داد: طبق قانون باید بازی موقعه حداقل بعد از هفته ۲۷ مشخص می‌شد و این اجحاف در حق تیم ماست که با این فشردگی و خستگی کمتر هم استراحت کنیم. این وقفه برای استراحت تیم هاست و نه اینکه ما با استراحت کمتری برای دیدار فینال با شاهین آماده شویم. تمرین را تعطیل کردیم و برای بازی هم به جم نخواهیم رفت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.