جوان بوشهری زیر نظر مظلومی به میدان رفت+تصاویر

شناسه خبر: 26888
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1399

محمد رضا شکیب خو بازیکن جوان و آینده دار بوشهری در ترکیب ثابت تیم ملی جوانان به میدان رفت.بازیکن باشگاه شاهین شهرداری زیر نظر پرویز مظلومی تلاش میکند تا نظر مساعد سرمربی تیم ملی جوانان را جلب کند.

تیم ملى جوانان در نخستین بازى تدارکاتى با هدایت پرویز مظلومى و با ترکیب امیررضا رفیعى، علیرضا اسدآبادى، حسین شاهوردى، محمد عسگرى، مهدى خوشبخت ، یاسین سلمانى، محمدرضا شکیب خو ، حسین نخودکار ،مهدى احمدى ،مهدى هاشمى نژاد و آریا برزگر مقابل میلاد مهر تهران قرار گرفت.این مسابقه از ساعت ١٨:٠٠ در زمین شماره یک مرکز ملى فوتبال آغاز شد و با نتیجه چهار بر یک به سود جوانان به پایان رسید.

 

جوانان در نیمه نخست این بازى نمایش بهترى نسبت به حریف داشتند و صاحب دو ضربه پنالتى شدند که پنالتى اول با ضربه سلمانى و واکنش دروازه بان حریف مهار شد اما حسین نخودکار در دقیقه ۴٣ دومین موقعیت پنالتى را تبدیل به گل کرد.

مظلومى در نیمه دوم بهره مند، جلالى، موسویان، سبحانى ، شریعت زاده و جنادله را وارد زمین کرد و موسویان در دقیقه ۶۶ گل دوم را به ثمر رساند. هم چنین حسین نخودکار در دقیقه ۶٩ زننده سومین گل بازى بود. تیم میهمان در دقیقه ٧٢ از روى نقطه پنالتى یکى از گل هاى خورده را جبران کرد اما حسین زواره اى در دقیقه ٨٠ زننده چهارمین گل جوانان بود تا شاگردان پرویز مظلومى اولین بازى تدارکاتى را با یک پیروزى قاطع به پایان برسانند.هم چنین حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال تماشاگر دقایق پایانى این مسابقه بود.

 

گفتنى است اولین اردوى جوانان روز شنبه ١٨ مرداد با یک جلسه تمرین ریکاورى به پایان مى رسد و اردوى بعدى از ٢٢ مرداد آغاز خواهد شد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.