کار قهرمانی به بوشهر کشیده شد/ میهندوست :همچنان به کسب جام امیدوارم

شناسه خبر: 27624
تاریخ انتشار: 10 مهر 1399

پارس جنوبی بوشهر در مرحله رفت دور نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی مقابل گلساپوش یزد شکست خورد.

به گزارش فوتبال بوشهر در ادامه مرحله رفت دور نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی عصر امروز پارس جنوبی بوشهر در زمین ورزش ساحلی سیمرغ شهر سمنان در برابر تیم گلساپوش با نتیجه ۶ بر ۵ شکست را پذیرفت.

در این دیدارمحمد جواد خسروی، مصطفی کیانی، محمد معصومی زاده و آرش کرمی (۲ گل) برای پارس جنوبی بوشهر گل زدند و گل‌های نماینده یزد را حمید بهزادپور، حمیدرضا دهقانی، مصطفی دهقانی، عباس رضایی و جواد دهقانی زاده (۲ گل) به ثمر رساندند.

تیم‌های فرش حداد اصفهان، پارس جنوبی بوشهر، موج سواران نوشهر و گلسا پوش یزد به دور نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی راه یافته‌اند که نوشهری‌ها در مسابقات حاضر نشده‌اند.

رقابت‌های دور برگشت قرار است ۱۹ تا ۲۲ مهر در بوشهر برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر گفت: همچنان امیدوار به قهرمانی هستیم زیرا هر تیم در دور نهایی مسابقات لیگ برتر، ۲ بازی دست نخورده دارد که می تواند تکلیف قهرمان به روز آخر موکول شود.

محمد میهن دوست عصر چهارشنبه پس از پایان دیدار تیم های پارس جنوبی بوشهر و گلساپوش یزد در گفت و گو با ایرنا افزود: در سه زمان وقت عادی پیروز میدان بودیم و در پایان بازی تیم یزد با توجه به بهره گیری مناسب از ضربات آزاد که ماهیت فوتبال ساحلی است توانست به پیروزی دست یابد.

وی تاکید کرد: بازیکنان ما نمایش خوبی را در زمین داشتند و حتی پس از گلزنی و  با وجود نتیجه برتری  همچنان به تلاش خود برای دست یافتن به گل بیشتر تلاش کردند.

وی ادامه داد: تیم پارس جنوبی به خوبی بازی کرد و شایستگی برد را هم داشت اما جذابیت فوتبال به لحظات پیش بینی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر درباره نگاه بین المللی به فوتبال ساحلی گفت: بازی های ساحلی به ویژه فوتبال حتی در کشورهای سردسیر نیز در حال ترویج است و زمین های این ورزش در شهرهای غیر ساحلی نیز در حال تاسیس است و با آن که به خاطر نام این رشته اولویت ساحلی به شکل طبیعی وجود دارد اما به این معنی نیست که فقط در ساحل بازی شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.