مهابادی سرمربی شاهین شهرداری:به شکل عجیبی توپها وارد دروازه نود نشد!

شناسه خبر: 32081
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1400

 

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: نود ارومیه در دیدار با تیم شاهین خوش شانس بود چرا که در چند صحنه به طور عجیب و غریبی توپ وارد دروازه آنها نشد.

به گزارش ایرنا، داوود مهابادی دوشنبه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر نود ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: خط دفاعی و دروازه‌بان حریف در این بازی بسیار تلاش کرد و در مجموع تکاپوی آن ها از تیم شاهین بیشتر بود.

وی بیان کرد: بازیکنان ما باید یک ذره تلاش و جان ‌فشانی بیشتری برای پیروزی می‌کردند ولی اعتقاد دارم برخی از آنها هنوز متوجه نیستند که در تیم بزرگی بازی می‌کنند.

مهابادی ادامه داد: تیم شاهین امشب تیم برتر میدان و شایسته کسب پیروزی بود ولی با این وجود این مهم محقق نشد و یک فرصت بسیار خوب برای امتیازگیری تیم از دست رفت‌.

وی افزود: در چنین شرایطی مانند دیدار با تیم نود ارومیه که تیم حریف فشرده بازی می‌کند بازیکنان گلزن و خلاق می توانند گلزنی کنند که امشب با وجود تلاش بازیکنان چهار موقعیت مسلم گلزنی تیم به هدر رفت.

مهابادی یادآورشد: کیفیت بازی تیم شاهین امشب نسبت به بازی‌های قبل یک مقدار رو به جلو بود و بازیکنان از لحاظ کیفی ۶۰ درصد انتظاراتم را برآورده کردند.

شاهین با این تساوی ۳۱ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد و نود ارومیه نیز با ۱۸ امتیاز در رده هفدهم جدول باقی ماند.

شاهین در هفته بیست و دوم رقابت‌ها به مصاف قشقایی شیراز می‌رود و نود ارومیه نیز با مس کرمان دیدار می‌کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.