شریفی پاسخ اعتماد پرسپولیسی ها داد،نود دقیقه موفق مقابل “براهیمی” گرانقیمت

شناسه خبر: 32262
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1400

محمد شریفی دومین بازی آسیایی را در ترکیب پرسپولیس مقابل الریان قطر انجام داد و نود دقیقه فکورانه در میدان حاضر بود.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر  محمد شریفی ۲۱ ساله و بازیکن اهل بوشهر بود که در جلوی خط دفاعی بازی کرد و زمانی که تیم به سمت دروازه الریان حمله می کرد با توجه به جدا شدن احسان پهلوان تنها می شد. با این حال محمد شریفی دوئل  جانانه ای با براهیمی داشت و بارها و بارها موجب شد تا این بازیکن گرانقیمت روی او مرتکب خطا شود.

محمد شریفی در نیمه دوم با جسارت بیشتری به بازی اش ادامه داد و در حمله تیمش شرکت کرد که منجر به چند ضربه سر و شوت از راه دور شد که شوت هایش به خط دفاعی الریان برخورد و بلوک شد. محمد شریفی تحت فشار البته برخی از پاس هایش به مقصد نرسید اما یحیی گل محمدی از عملکردش رضایت کامل داشت بطوریکه اجازه داد تا پایان در زمین بماند و یک تجربه  خوب بین المللی به بازی هایش اضافه شود.

محمد شریفی که فوتبالش را از تیم نونهالان شاهین بوشهر آغاز کرد بارها بارها با پیراهن تیم های ملی پایه در بازی های خارجی حضور داشته و پختگی بازی اش در برابر الریان جدا از اعتماد یحیی گل محمدی به خاطر بازی با تیم های ملی پایه بوده است و با توجه به اینکه هنوز ۲۱ سالگی اش تمام نشده است می تواند در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ آسیا در ازبکستان (۲۰۲۲) هم یکی از مهره های کلیدی تیم ملی امید باشد. او اینروزها از جدایی از سایپا و ملحق شدن به اردوی تیم پرسپولیس خرسند است به این خاطر که یحیی گل محمدی نشان داد اهل اعتماد و میدان دادن به جوان هاست و بدون شک آینده پرسپولیس به بازیکنانی چون محمد شریفی اختصاص دارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.