طارمی در میان برترین بازیکنان بازی های ملی

شناسه خبر: 35028
تاریخ انتشار: 28 آبان 1400

نام مهدی طارمی نیز در میان برترین بازیکنان سال در بخش بازی های ملی دیده می شود.

در حالیکه مهدی طارمی به دلیل مسائل پیش آمده در آخرین اردوی تیم ملی حضور نداشت و نتوانست برابر لبنان و سوریه به میدان برود، اما درخشش های او در بازی های گذشته تیم ملی سبب شده تا نام او در میان برترین بازیکنان سال ۲۰۲۱ در رده بازی های ملی دیده شود.

 

وب سایت Sport360 طرحی را از برترین بازیکنان دنیای فوتبال منتشر کرده که در سال ۲۰۲۱ و در رده بازی های ملی، برای کشورهایشان خوش درخشیده اند. در این طرح گرافیکی، نام مهدی طارمی فوق ستاره بوشهری تیم ملی و باشگاه پورتو نیز دیده می شود.

طارمی در سال ۲۰۲۱ و تا به اینجای کار، در ۹ دیدار برای تیم ملی ایران به میدان رفته که حاصل آن ۴ گل مقابل تیم های بحرین، کامبوج، عراق و امارات بوده است. شاید اگر حواشی اخیر پیش نمی آمد، طارمی در بازی با لبنان و سوریه می توانست آمار خود را بهبود بخشد. علاوه بر این، ستاره بوشهری ۵ بار نیز به هم تیمی هایش پاس گل داد.

به طور کلی در ۹ دیدار ملی در سال ۲۰۲۱، مهدی طارمی روی ۹ گل ایران تأثیر مستقیم داشته است. البته این بازیکن در دیدار برابر امارات یک پنالتی نیز گرفت که آزمون نتوانست آن را به گل تبدیل کند که اگر این اتفاق رخ می داد، تعداد تأثیرگذاری های او روی گل های ایران به عدد ۱۰ می رسید.

در میان برترین بازیکنان دنیای فوتبال در سال ۲۰۲۱ و در رده بازی ها ملی، نام کریستیانو رونالدو، لیونل مسی، روبرت لواندوفسکی، نیمار، فدریکو کیه زا، ممفیس دپای، روملو لوکاکو، جی جی دونارمو، ریاض محرز، سالم الدوسری و… نیز دیده می شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.