کریم زاده پس از گلزنی با لباس نساجی:بازیکن استقلالم و باید به این تیم بازگردم

شناسه خبر: 37279
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1401

بازیکن بوشهری تیم نساجی گفت: بازی های فشرده سبب خستگی ما شده است.

متین کریم زاده درخصوص به ثمر رساندن گل برتری نساجی در بازی با هوادار، اظهار داشت: این برد را به هواداران مان تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله دو دیدار آینده را هم می‌بریم. از گلزنی و بردن این مسابقه خیلی خوشحال هستم.

وی درباره اینکه ظاهراً نساجی پس از قهرمانی در جام حذفی مقداری خسته است و اگر تا فینال این مسابقات نمی‌رفت در لیگ برتر رتبه بهتری کسب می‌کرد، گفت: کل تیم‌ها حدود یک ماه استراحت کردند اما ما هیچ استراحتی نداشتیم. به همین دلیل خسته هستیم. ۲ بازی نساجی در جام حذفی به ۱۲۰ دقیقه رفت و این موضوع فشار زیادی به ما وارد کرد. از طرفی جا به جایی های متوالی محل بازی ها هم به تیم ما فشار آورد.

بازیکن نساجی درخصوص اینکه آیا برای فصل آینده به استقلال باز می‌گردد، گفت: قرضی از استقلال به نساجی آمده ام و باید به این تیم بازگردم. خودم هم دوست دارم به این تیم بازگردم.

کریم زاده درباره شایعه منتشر شده از رختکن نساجی پس از برکناری ساکت الهامی، گفت: اصلا چنین موضوعی نبوده است و نمی‌دانم چرا باید چنین خبری از رختکن ما بیرون بیاید. مانده ام مردم واقعا چگونه این شایعه را باور کردند زیرا طبیعی نیست. مگر امکان دارد جلوی ۶۰-۵۰ نفر بازیکن، کادرفنی و سایر عوامل تیم یک مربی چنین کاری انجام بدهد؟ اصلا شخصیت ساکت الهامی اینگونه نیست.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.