رزاقی‌راد: هدف پارس‌جنوبی صعود به لیگ برتر است

شناسه خبر: 37700
تاریخ انتشار: 22 تیر 1401

سرمربی تیم پارس جنوبی جم هدف تیم خود را صعود به لیگ برتر در فصل پیش رو دانست.

تیم دسته اولی پارس جنوبی جم روز گذشته در تهران با فولاد خوزستان دیداری دوستانه برگزار کرد. ایمان رزاقی راد، سرمربی تیم پارس در مورد این بازی که با شکست ۳-۲ تیم او همراه بود گفت: ما تمرینات خود را تقریبا ۵-۴ روز است که شروع کرده‌ایم. چند بازیکن جدید به جمع ما اضافه شده‌اند. هنوز کار تاکتیکی انجام ندادیم و هدف از برگزاری این دیدار دوستانه شناخت بیشتر از شرایط بازیکنان بود.

او ادامه داد: بازیکنانی که اضافه شدند، نفرات باتجربه‌ای هستند. طی دو نیمه، با دو ترکیب متفاوت بازی کردیم. در این بازی از بازیکنان امید خود هم استفاده کردیم؛ این بازیکنان را از تیم امید پیکان جذب کردیم و خواستم در این بازی توانایی‌های آنها را ببینیم. در مجموع بازی خوبی بود و به تیم خودم امیدوار شدم. تا دقیقه ۸۰ با نتیجه دو بر یک از حریف پیش بودیم ولی با توجه به اینکه هنوز گلر جذب نکردیم، از گلرهای تستی استفاده کردیم و دو گل اشتباه خوردند تا در نهایت سه بر دو بازی را واگذار کنیم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد تیم حریف تاکید کرد: فولاد در فصل بدنسازی قرار دارد و معلوم بود که بدن بازیکنان این تیم، سنگین بود. فولاد به هر حال یک تیم لیگ برتری و حاضر در آسیا است و در نیمه اول هم توپ و میدان در اختیار این تیم بود و بیشتر از ما که دفاع می کردیم، حمله کرد. در نیمه دوم ترکیب خود را عوض کردند که بیشتر آنها را بازیکنان اصلی تشکیل می دادند. با این شرایط، فشار فولاد بیشتر شد ولی ما خوب دفاع کردیم و موقعیت آنچنانی به این تیم ندادیم. البته چند اشتباه هم داشتیم. آقای نکونام مربی باتجربه‌ای است و به نظر من فولاد نیاز به چند بازیکن خلاق دارد که اگر بازیسازی که دارند به آنها ملحق شود، تیم خوبی داشته باشند.

پارس جنوبی یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر در فصل قبل بود ولی در نهایت با رتبه پنجم لیگ یک به کار خود پایان داد. رزاقی راد در پاسخ به این سوال که هدف تیمش در فصل جدید چه خواهد بود گفت: هدف گذاری ما برای فصل پیش رو صعود به لیگ برتر است. یکسری مشکلات داریم که باید حل شوند. چند مورد از برنامه هایی که دادم هنوز حل نشده که برای لیگ برتری شدن نیاز است. یکی انضباط مالی و دیگری بودجه ای مناسب برای صعود است. آن طور که من شنیدم بودجه نسبت به فصل قبل ۲۵ درصد افزایش می یابد که فکر نمی کنم با این شرایط کافی باشد. تیمی که می خواهد صعود کند باید ۶-۷ میلیارد به عنوان پاداش کنار بگذارد. من نمی دانم چه تصمیم گیری در منطقه ویژه گرفته شده است. تا الان که چیزی نشنیدم ولی امیدوارم مشکلات مالی هر چه زودتر حل شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.