عکس روز:این جماعت از معدن به فوتبال می رسند، در بوشهر برای فوتبال “تره” هم خورد نمیکنند!

شناسه خبر: 37801
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1401

این خبر را بخوانید:

شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو با خرید امتیاز باشگاه قشقایی شیراز در فصل آینده در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور پیدا خواهد کرد.

بعد از توافق میان مدیران باشگاه قشقایی و شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، این تیم  در لیگ دسته ا‌ول کشور  در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد. همچنین آقای سعید اخباری به عنوان سرمربی تیم فوتبال چادرملو برگزیده و تمرینات تیم به زودی شروع خواهد شد.

در پی مذاکرات و تعامل با اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و با رویکرد کمک به اجرای برنامه چشم انداز ۲۰ ساله توسعه ورزش استان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو سال گذشته فعالیتهای باشگاهی خود در شهرستان اردکان را در رشته های والیبال، شمشیربازی، دو و میدانی و بدمینتون آغاز و در سال جاری فوتبال ساحلی نیز به آن اضافه گردید.
همزمان به دستور مهندس تقی زاده مدیر عامل به منظور ایجاد زیرساخت ورزشی مناسب، احداث چندین طرح ورزشی بزرگ از جمله استادیوم فوتبال در پروژه عظیم گردشگری چادرملو به مساحت ۴۴ هکتار در شهرستان اردکان مورد مطالعه قرار گرفته و آغاز گردید و لذا پس از بسترسازی مناسب و احصاء استعدادها و ظرفیت‌های سرشار استان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو مطابق برنامه اعلام شده خود در سال گذشته حسب خواست عمومی مردم شریف استان یزد اقدام به حضور در فوتبال حرفه ای در سطح دسته اول کشور نمود.

و اما در بوشهر استانی با نفت و گاز و گمرک و …۵۰ میلیارد تومان برای فوتبال نیست!

از ماست که بر ماست!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.