محمد محبی و انتخاب بهترین راه‌حل (عکس)

شناسه خبر: 38278
تاریخ انتشار: 30 آبان 1401

محمد محبی برنامه‌ریزی کرده بود تا امروز در بازی مقابل انگلیس یکی از بازیکنان حاضر در ترکیب تیم ملی باشد یا دست کم این بازی را از روی نیمکت دنبال کند.

راه حضور او در ترکیب تیم ملی از درخشش در بازی های استقلال می گذشت و این کار را به خوبی انجام داد. زدن چهار گل در استقلال و موقعیت‌سازی برای هم‌تیمی‌ها نشان می داد که استقلال خرید خوبی در خط حمله انجام داده و از همه مهمتر مشخص شد، بی دلیل نبود که در ابتدای فصل ریکاردو ساپینتو روی خرید این بازیکن پافشاری می‌کرد. بازیکنی که نشان داد، هم در پست وینگر می تواند برای تیم ملی بازی کند و هم مهاجم نوک. اما در کمال تعجب کارلوس کی روش پیش از اردوی آخر و بعد از قهرمانی استقلال در سوپر جام به محمد محبی، صالح حردانی و مهدی مهدی‌پور اجازه حضور در اردوی تیم ملی را نداد تا این سه بازیکن پیش از گزینش نهایی از ترکیب تیم ملی خط بخورند.

شاید یک سوال بزرگ برای محمد محبی این باشد که آیا به عنوان بازیکن بیست و ششم شایسته حضور در اردوی تیم ملی نبود؟ به هر صورت این انتخاب کارلوس کی روش بوده و از قدیم هم گفته‌اند که مربیگری شغلی سلیقه‌ای است. فوتبال ادامه دارد و به طور حتم بعد از جام جهانی از آنجایی که تیم ملی بالاترین میانگین سنی را در بین تیم های حاضر در جام جهانی دارد، برای جام ملت ها به طور حتم دستخوش تغییر خواهد شد و این یعنی یک فرصت تازه برای محمد محبی و دیگر بازیکنان جوان که در پی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.