چلسی هم وارد گود رقابت برای جذب ستاره بوشهری شد

شناسه خبر: 38309
تاریخ انتشار: 10 آذر 1401

یک خبرنگار انگلیسی از علاقه‌مندی شیرهای لندن به جذب مهاجم ایرانی پورتو خبر داد.

«دین جونز» نوشته باشگاه چلسی ممکن است برای جذب «مهدی طارمی» مهاجم ایرانی تیم پورتو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی وارد عمل شود.

رسانه‌ها می‌گویند تیم چلسی در گذشته نیز نسبت به جذب مهاجم ۳۰ ساله ایرانی علاقه خود را ابراز کرده بود و حالا با درخشش او در جام جهانی، سران این تیم ممکن است تصمیم نهایی خود را برای کشاندن طارمی به استمفوردبریج اتخاذ کنند.

در ماه آگوست، نشریه پرتغالی «آبولا» خبر داده بود که چلسی در آخرین ساعات پایان نقل و انتقالات تابستانی برای جذب طارمی تلاش کرده بود اما برچسب ۲۲ میلیون پوندی پورتو بر روی نام طارمی، این انتقال را ناممکن کرد.

جونز درباره طارمی می‌گوید: او واقعا از بودن در پرتغال لذت می‌برد و در آن‌حا به شکوفایی رسیده است. پس من فکر می‌کنم ما باید این را در نظر داشته باشیم که او باید در باشگاهی باشد که برنامه درستی برای او داشته باشد. تاکنون من می‌دانم که صحبت از لاتزیو، میلان و منچستریونایتد در میان بوده است، پس می‌توانید ببینید که وجهه او در حال رشد است.

خبرنگار انگلیسی ادامه داد: من از این موضوع که چلسی هم بزودی به صف مشتریان او بپیوندد، تعجب نمی‌کنم و مطمئناً ژانویه، موقعی است که طارمی شگفت‌زده می‌شود.

طارمی از  زمان حضور در لیگ پرتغال، نامی برای خود دست و پا کرده و در ۱۱۵ بازی خود برای پورتو از سال ۲۰۲۰، ۶۲ بار موفق به گلزنی شده و ۴۳ پاس گل هم داده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.