قلعه نویی _ تیم ملی، اتفاق خوب برای ستاره بوشهری استقلال

شناسه خبر: 38907
تاریخ انتشار: 01 فروردین 1402

حضور امیر قلعه نویی در راس کادر فنی تیم ملی یک اتفاق خوب برای ستاره بوشهری استقلال یعنی محمد محبی بود.

بعد از اینکه محمد محبی در استادیوم پاس تهران گل صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر را در مصاف با سرخپوشان پاکدشت امضا کرد، امیر قلعه نویی از این بازیکن خواست برای بازی در لیگ برتر پیراهن تیم سپاهان را برتن کند و این جوان بلند قامت که در جستجوی پیشرفت بود، بلادرنگ با جدایی از تیم زادگاهش پیراهن طلایی را برتن کرد.

حضور در ترکیب سپاهان در اولین فصل حضوردر لیگ برتر آنقدر برای محمد محبی خوش یمن بود که او علاوه بر بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا توامان پیراهن تیم ملی و تیم امید را برتن کرد و در زمان مربیگری مارک ویلموتس و در مسیر مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تبدیل به یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی شد. اما در ادامه شرایط برای محمد محبی خوب پیش نرفت. با وجود اینکه بازی های خوب او در ترکیب سپاهان موجب حضورش در تیم سانتاکلارای پرتغال شد و در ترکیب این تیم موفق به گلزنی به تیم‌های بزرگی چون بنفیکا شد. محمد محبی برای برتن کردن پیراهن دوباره تیم ملی به استقلال برگشت و ارایه گر بازی‌های خوبی برای این تیم بود اما باز هم با وجود دعوت در لیست نهایی تیم ملی برای سفر به دوحه قرار نگرفت تا جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست دهد.

 

با انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی قابل پیش بینی بود، محمد محبی بار دیگر به اردوی تیم دعوت شود. به خصوص که این روزها در ترکیب استقلال یک بازیکن تاثیر گذار است و در یک کلام پر تلاش و مفید برای تیم آبی بازی می‌کند. آنقدر که ریکاردو ساپینتو در ابتدای فصل روی جذب او اصرار شدیدی داشت و حاضر نیست حتی برای یک بازی او را از ترکیب تیم بیرون بکشد. او و مهدی قایدی آنقدر در ترکیب استقلال خوب کار کرده اند که تیم آبی در دور برگشت با ۱۸ گل زده تبدیل به تهاجمی ترین تیم لیگ برتر شده است. محمد محبی که این فصل در ترکیب استقلال علاوه بر وینگر راست بازی در وینگر چپ و حتی نوک خط را تجربه کرده است، در تمرین تیم ملی هم پرتلاش ظاهر شده است، چون خوب می داند در تیم پرستاره امیر قلعه نویی بر تن کردن پیراهن ثابت تیم ملی کار آسانی نیس


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.