پیشنهاد ۵۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی غول ایتالیایی به مهدی طارمی

شناسه خبر: 39318
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1402

اکرم کونور خبرنگار مطرح ترکیه‌ای و روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در یک مطلب جدید، روی علاقه میلان به جذب مهدی طارمی تأکید کردند

صبح دوشنبه بود که روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از گزینه‌های میلان برای جانشینی زلاتان ایبراهیموویچ رونمایی کرد. جایی که از مارکوس تورام به همراه جانلوکا اسکاما و مهدی طارمی، به عنوان اهداف تابستانی روسونری نام برده شد تا لباس این تیم را در فصل بعد بر تن کنند.

پس از گذشت ساعاتی، گاتزتا در مطلب جدیدی به معرفی مهدی طارمی پرداخت و از لقب جالب «حشره کوچک» برای او استفاده کرد. ویژگی نسبت‌داده‌شده به مهاجم ایرانی کاملا یک توصیف مثبت برای او محسوب می‌شود و به معنای فردی است که برای رسیدن به اهدافش، تا آخرین نفس تلاش می‌کند و برای رسیدن به نتیجه دلخواهش بی‌خیال داستان نمی‌شود.

گاتزتا به مرور زندگی ورزشی طارمی پرداخت و این‌که او تا ۲۷ سالگی در لیگ قطر توپ می‌زده است و سپس یک انفجار بزرگ در پرتغال رخ داد و او توانست در سه فصل گذشته ۸۰ گل را به ثمر برساند و در نهایت نیز عنوان آقای گلی لیگ این کشور را در فصل سپری شده به دست آورده است. این روزنامه معتبر ایتالیایی از اهداف میلان برای سرمایه‌گذاری روی مهاجم ۳۰ ساله ایرانی نوشته و این‌که او می‌تواند یک جایگزین مناسب برای زلاتان ایبراهیموویچ باشد، اما مشکل اصلی در راه انتقال طارمی به سن سیرو، یک سال باقیمانده از قرارداد وی با پورتو و مبلغ درخواستی اژدها برای صدور اجازه این انتقال است.

 

در ادامه نیز شایعات پیرامون حضور مهدی طارمی در میلان با توییت یکی از معروف‌ترین خبرنگاران حوزه نقل و انتقالات افزایش یافت. اکرم کونور، روزنامه‌نگار اهل ترکیه که از جمله اشخاص موثق در حوزه اخبار ترانسفر بازیکنان است، خبر علاقه روسونری به مهاجم ایرانی را پوشش داد. کونور در توییتی که پس از یک ساعت آن را مجددا ریتوییت کرد، مدعی شد که میلان قصد دارد برای مهدی طارمی مهاجم ۳۰ ساله ایرانی پورتو پیشنهادی ۱۰میلیون یورویی ارائه دهد. خبرنگار ترکیه‌ای جزئیات بیشتری را از این پیشنهاد منتشر نکرد از جمله این‌که مدت زمان قرارداد و مبلغ پیشنهادی روسونری چه‌قدر است.

مهدی طارمی که اکنون برای شرکت در رقابت‌های تورنمنت کافا در قرقیزستان به سر می‌برد، در یکی از جلسات تمرینی تیم ملی ترجیح داد از اظهارنظر در خصوص آینده ورزشی‌اش خودداری کند. در حال حاضر، بحث و گمانه‌زنی درخصوص انتقال احتمالی این بازیکن به ایتالیا، در فضای مجازی داغ شده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.