پارس جنوبی جم ۲ – سایپا ۱/ هفته ۲۸ لیگ دسته اول /بازگشت شیرین شاگردان روانخواه در خانه

شناسه خبر: 40532
تاریخ انتشار: 03 اردیبهشت 1403

 

در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ یک دو تیم پارس جنوبی جم و سایپا تهران در ورزشگاه تختی جم به مصاف هم رفتند.

این دیدار با پیروزی ۲ بر یک جمی‌ها به پایان رسید تا یک ۳ امتیاز خانگی را کسب کنند و سایپا را که هفته قبل خیبر صدرنشین را شکست داده بود دست خالی به تهران برگردد.

این مسابقه البته میان دو تیمی برگزار شد که انگیزه‌ زیادی برای پیروزی ندارند. سایپا چند هفته‌ای می شود که از صدر جدول فاصله گرفته و دیگر شانس صعود ندارد و در سوی مقابل هم تیم امید روانخواه در نیمه اول جدول رده بندی قرار دارد.

این شرایط فرصت خوبی برای مجتبی سرآسیایی و امید روانخواه فراهم کرده تا از بازیکنان جوان خود استفاده کنند و از همین حالا شرایط را برای بستن تیمی قدرتمند جهت صعود به لیگ برتر در سال آینده مهیا نمایند.

مصاف دو تیم با گلزنی سایپا در خانه حریف آغاز شد و در دقیقه ۵ علیرضا ملکی حساب کار را یک بر صفر کرد. در  دقیقه ۳۸ این گل با ضربه محمد علیزاده پاسخ داده شد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند، اما در حالی که تصور می‌شد بازی با همین نتیجه به اتمام برسد، ۱۰ دقیقه پیش از پایان بازی همایون افتخاری موفق شد دومین گل تیمش را وارد دروازه سایپا کند و تیمش را به سه امتیاز برساند.

شکست برای سایپا که هفته پیش موفق به پیروزی برابر خیبر صدرنشین مسابقات در ورزشگاه انقلاب کرج شده بود، سبب شد این تیم ۴۱ امتیازی در رتبه پنجم جدول رده بندی باقی بماند و در سوی دیگر تیم امید روانخواه توانست جهش قابل توجهی در جدول داشته باشد و با ۳۸ امتیاز در رتبه نهم جدول رده بندی قرار بگیرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.